Zamknij
REKLAMA

Matka szukać Ibrahima pojechała do Belgii

09:13, 18.02.2020 | hs za: PAP
REKLAMA
Skomentuj

– Nic nie wiem, o rewelacjach podawanych przez belgijskie media – powiedziała w poniedziałek wieczorem mama uprowadzonego Ibrahima, pani Karolina. – Skoro ojciec miał informację, że złamałam prawo, to czemu mnie pobił i siłą odebrał dziecko? Przecież to nielogiczne – dodała.

– Przez cały czas jesteśmy w kontakcie z oficerami Komendy Głównej Policji w Warszawie i komendy wojewódzkiej w Gdańsku. Z mediów społecznościowych i od Polaków z Belgii wiemy, że wnuczek był widziany na spacerze w Antwerpii. Z tego wynika, że ojciec nie specjalnie się ukrywa – powiedział dziadek chłopca pan Kazimierz.

Według matki dziecka, po prawomocnym wyroku potwierdzającym jej opiekę rodzicielską z lipca 2018 r., wróciła z synem do Polski. Jej zdaniem, w ostatnim czasie ojciec w ogóle nie miał z 10-letnim Ibrahimem kontaktu.

– Belgijska prokuratura dodała, że informacja o tym, że ojciec dziecka jest pozbawiony władzy rodzicielskiej „nie jest prawdziwa” – dodano w materiale Polsat News.

– Wystąpię we wtorek do belgijskiego ministra sprawiedliwości o informacje, co w tej sprawie działo się w tym kraju – powiedział w poniedziałek wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik, odnosząc się do doniesień.

– Wszystko wskazuje na to, że mojego syna nie ma już w Polsce – powiedziała w poniedziałek matka 10-letniego Ibrahima, uprowadzonego przez ojca w niedzielę w Gdyni. Dodała, że miała kontakt z synem po porwaniu. Służby w ramach poszukiwań chłopca uruchomiły system Child Alert.

10 letni Ibrahim został uprowadzony w niedzielę około 21.00 na ulicy Ledóchowskiego na gdyńskim Obłużu. Porywaczem jest jego ojciec, pozbawiony praw rodzicielskich, obywatel Maroka – Azeddine Oudriss. Mężczyzna może być niebezpieczny. Policja apeluje o kontakt do wszystkich, którzy mają jakieś informacje na temat porwania.

(hs za: PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mlodagdynia.pl | Prawa zastrzeżone