Zamknij
REKLAMA

Prezes pracuje na przystanku

10:42, 26.03.2020 | Mariusz Sieraczkiewicz/foto ZKM
Skomentuj
REKLAMA

Komunikacja miejska w Gdyni czasach koronawirusa działa sprawnie. Sobotni rozkład jazdy wzmocniony został dodatkowymi kursami w szczycie. Niektóre kursy obsługiwane są przez dwa autobusy, by zmniejszyć liczbę pasażerów w pojeździe.

- Wielki szacunek dla Kierowców, Dyspozytorów i wszystkich Pracowników zaangażowanych w utrzymanie ruchu. I oczywiście dla Pasażerów, za wyrozumiałość, cierpliwość i życzliwość – podkreśla Marcin Wołek, wiceprzewodniczący Rady Miasta Gdyni.

Prezes PKA Gdynia, Lech Żurek na przystanku Obłuże Centrum informował pasażerów, by wszyscy nie wsiadali do pierwszego autobusu, który podjedzie, bo tuż za nim jedzie drugi tej samej linii. Chodzi o to, by wszyscy chętni mogli wsiąść i pojechać.

- Pracujemy dla mieszkańców i pasażerów gdyńskiej komunikacji. Rozgęszczamy autobusy i trolejbusy. Może nie wszędzie było idealnie, ale uwierzcie jesteśmy dla Was. Dzisiejszy poranek w żółtej kamizelce na Obłużu Centrum pomagałem i informowałem pasażerów, że mamy dublowane autobusy. Żeby wsiadać do tego drugiego bo mniej ludzi. Uważajcie na siebie i zostańcie domu – mówi Lech Żurek, Prezes Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej.

(Mariusz Sieraczkiewicz/foto ZKM )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA