Zamknij
REKLAMA

Vectra to kpina. Brak sygnału. Zamulony internet

08:28, 10.09.2020 | Mariusz Sieraczkiewicz
Skomentuj
REKLAMA

Vectra przejęła Multimedia. W lutym Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta wyraził zgodę na transakcję. Wyceniane 3 lata temu na 760 mln dol. Multimedia zostały kupione przez Vectrę.

W minionym tygodniu pozmieniało się również w przesyle sygnału telewizyjnego. I zaczął się cyrk!

- Vectra to kpina – irytuje się pan Marian. - W telewizorze co chwila wyszukuje kanałów. Internet się rwie albo tak muli, że nie idzie w ogóle korzystać. Już z dziećmi wysyłamy zapytania ofertowe do innych firm, które dostarczają sygnał telewizyjny i internet.

Kanały się co chwila uaktualniają. Wszystko się pozmieniało w ustawieniach. A firma nie raczyła poinformować odbiorców o tych zmianach.

Być może mają one unowocześnić odbiór i są konieczne, jednak sposób ich wprowadzenia jest skandaliczny. Na dodatek nie może w odbiorniku ustawić kolejności oglądania od „1”, ponieważ automatycznie wskakuje „100” i dopiero dalej ulokowane są poszczególne kanały.

Dla wielu osób starszych przyzwyczajonych przez lata do swoich ustawień, ta rewolucja w przekazie jest powodem nerwów i stresów. Takie podejście do klienta nie stawia Vectry w dobrym świetle.

Konsultanci w infolinii nie za wiele maja do powiedzenia, Jak mantrę powtarzają, że to efekt zmiany częstotliwości. Nie potrafią wytłumaczyć dlaczego klienci Vectry (daw. Multimedia) muszą dostosować się do fanaberii niekompetentnych niby fachowców, którzy widocznie nie posiadają takiej wiedzy i umiejętności, które pozwoliłyby im tak ustawić przekaz, by znów można było wybierać kanały pilotem od 1.

Jak obecni niby fachowcy nie potrafią tego zrobić, to trzeba zatrudnić takich, którzy potrafią. Mamy XXI wiek i dla średniej jakości operatora sieci telewizyjnych nie powinno być problemu z ustawieniem optymalnym przyjaznym odbiorcy, który będzie mógł wybierać po jednym przycisku swoje najważniejsze kanały, takie jak: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN czy któreś branżowe.

Polecamy gdynianom zrobić rekonesans wśród sieci działających na terenie miasta, które są przyjazne odbiorcom i nie eksperymentują z utrudnianiem życia.

Na terenie Gdyni można zamówić telewizję kablową lub radiową (z anteną satelitarną) w: Polsat, Orange, UPS, Netia, Canal+ Platforma, T-Mobile, Play.

(Mariusz Sieraczkiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (7)

RobertRobert

7 4

Artykuł niskich lotów, mówiący o tym, że komuś nie podobają się zmiany. Wystarczy zrobić listę ulubionych kanałów i tam sobie ustawić jak się chce, a nie tylko narzekać. 15:04, 10.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KarolKarol

1 2

Żenujący artykuł, jak obecni niby pseudo autorzy piszą takie artykuły to trzeba zatrudnić nowych co umieją pisać prawdziwe i rzetelne artykuły. 11:02, 12.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

RyśRyś

0 0

Karolu, to nie pseudo autorzy, tylko ciągle jeden i ten sam pseudo autor podpisany pod powyższym pseudo artykule. 16:20, 12.09.2020


BogdanBogdan

1 2

Jak widac vectra ma obrońców, szkoda tylko, że tv nadal się wiesza, albo brak sygnału, w taki sposób panowie nie zbudujecie renomy firmy, a wręcz odwrotnie, tylko go mocno nadszarpniecie i skończy się kapitulacja i wypadem z rynku 11:24, 12.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OloOlo

2 0

I co mi powiecie? że to byle co dziła poprawnie? masakra! czas przejść na Polsat 11:32, 12.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ObserwatorObserwator

0 1

Masz wybór, złóż reklamację, żądaj zniżki, zmień operatora i się nie żołądkuj na forum. 16:17, 12.09.2020


UouUou

0 0

UPC nie UPS...😥 11:36, 12.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%