Zamknij
REKLAMA

Będzie łamanie kręgosłupów... Poseł Barbara Nowacka nie wierzy w przedterminowe wybory

23:00, 18.09.2020 | Mariusz Sieraczkiewicz za: Barbara Nowacka/FB/foto screen TVN
Skomentuj
REKLAMA

Poseł Barbara Nowacka (Koalicja Obywatelska/Inicjatywa Polska) w audycji stacji TVN spotkała się z Jackiem Ozdobą, posłem Solidarnej Polski.

- Patrząc na to, jak zachowują się dzisiaj politycy Solidarnej Polski, PiS i Porozumienia, jestem niemal pewna, że żadnych przedterminowych wyborów nie będzie. Będziemy świadkami brzydkiego, brutalnego spektaklu, przekonywania, łamania kręgosłupów, wyciągania przez PiS posłów z Solidarnej Polski, Porozumienia - tak poseł Barbara Nowacka komentuje bieżącą sytuację w Obozie Zjednoczonej Prawicy.

Gdyńska posłanka powiedziała, ze opozycja jest przygotowana na każdy scenariusz. Już toczą się rozmowy na temat budowania zarówno koalicji wyborczej, jak i nowego rządu, w oparciu o nową większość w Sejmie, w której liderem byłaby Koalicja Obywatelska.

- Prawo i Sprawiedliwość już mówi, iż w przypadku kilku posłów doszło do "błędu technicznego" przy głosowaniu ws. "piątki dla zwierząt". Zaczynają się wycofywać, więc nie wierzę, że będą wcześniejsze wybory - dodaje poseł B. Nowacka.

(Mariusz Sieraczkiewicz za: Barbara Nowacka/FB/foto screen TVN)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA