Zamknij
REKLAMA

Grzegorz Braun w Gdyni

00:01, 22.09.2020 | hs za: KKP
Skomentuj
REKLAMA

"Zapraszamy na spotkanie z najbardziej pracowitym posłem IX kadencji. Główny cel wydarzenia to oficjalna inauguracja działalności okręgowych struktur." - informują organizatorzy.

Grzegorz Braun jest Prezesem Konfederacji Korony Polskiej, posłem Konfederacji.

W Gdyni pojawi się, by wziąć udział w rozpoczęciu działania swojej partii.

"Dziś jesteśmy tutaj zjednoczeni, bo mamy już dość, a dosłownie mamy po sam wlew tych kłamstw, oszustw, sprzedajnych polityków, którzy wykorzystują Corona wirusa do tego żeby stosować wobec nas przymus. Politycy straszą nasz Corona wirusem, po to żeby przykryć inne istotne rzeczywiste problemy" - powiedział podczas demonstracji 16 sierpnia br. w Warszawie, podczas której protestowano przeciwko pandemii.

Spotykając się ze swoimi sympatykami podkreśla istotę wykorzystywania koronawirusa do celów politycznych.

"Zamaskowanie narodu, ta tresura przez przymierzanie kagańca, nie jest celem samym w sobie. Ten scenariusz dopiero się rozkręca. Chciałbym żeby ten film miał optymistyczne dla Polaków i wszystkich naszych bliźnich na całym świecie, żeby miał optymistyczne zakończenie, ale żeby zwiększyć prawdopodobieństwo że to wszystko jakoś przeżyjemy, ujdziemy cało bez większego uszczerbku na duszy, ciele i umyśle, musimy właśnie już dziś powiedzieć nie! To nie jest nie istotna kwestia, to jest sprawa wolności osobistej. Sprawa swobód, jakkolwiek dzisiaj zdezawuowały się już te słowa, swobód konstytucyjnych,  których nie wolno ograniczać ani odbierać aktami prawnymi niższej rangi." - mówił do zgromadzonych na Placu Zamkowym w Warszawie.

Gdyńskie spotkanie odbędzie się w Sali nr 5 Wyższej Szkoły Komunikacji (Armii Krajowej 46).

"Przyjdź, posłuchaj, zadaj pytania, zrób zdjęcie, porozmawiaj, działaj z nami!" - zapraszają organizatorzy.

(hs za: KKP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA