Zamknij
REKLAMA

Będzie protest restauratorów. Sprzeciwiają się ograniczeniom w gastronomii

19:12, 17.10.2020 | Mariusz Sieraczkiewicz
Skomentuj
REKLAMA

„Od soboty całe trójmiasto znajdzie się pod obostrzeniami czerwonej strefy co w praktyce oznacza powolną agonalną śmierć dla nas wszystkich.” - mówią organizatorzy protestu.

Ograniczenia w gastronomii mogą spowodować upadek wielu barów i restauracji. Od dziś mogą one być otwarte w godzinach 6:00-21:00. Po określonej obostrzeniami godzinie posiłki mogą być wydawane jedynie na wynos. Zamknięte mają być kluby nocne i dyskoteki.

„Nie możemy stać bezczynnie my: barmani, bariści, kucharze, kelnerzy, ale też Wy: Nasi goście, byliśmy przy celebrowaniu Waszych szczęśliwych chwil, nasze lady barowe dały się Wam wypłakiwać, nasze kuchnie dawały Wam jeść, nasze ekspresy rozjaśniały Wam poranki teraz w trudnych momentach bądźcie z nami w naszej czarnej godzinie w której to rząd zostawił nas bez pomocy i zostawił na powolne wykrwawienie.” - czytamy w apelu zapraszającym na protest.

Wydarzenie musi jednak odbyć się w rygorze pandemii i protestujący muszą gromadzić się w grupkach 10 osobowych, oczywiście z maseczkami zakrywającymi usta i nos.

Protest odbędzie się w niedzielę 18 października.

Początek o godz. 18:00.

Miejsce spotkania: Urząd Miasta Gdynia

(Mariusz Sieraczkiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA