Zamknij
REKLAMA

Unikalna szansa, by "nagadać" drogowcom

18:52, 02.03.2021 | J.K./wpu24.pl/foto geralt/pixabay.com
Skomentuj
REKLAMA

Uważasz, że znaków drogowych jest za dużo? A może ich liczba jest odpowiednia, ale niektóre są dla Ciebie niezrozumiałe? Niezależnie od tego jaka jest Twoja opinia na temat oznakowania dróg krajowych, teraz masz szansę, aby ją wyrazić!

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaprasza do udziału w badaniu skierowanym do użytkowników dróg krajowych, które dotyczy kwestii oznakowania. Jego celem jest poznanie opinii kierowców na temat oznakowania eksperymentalnego oraz obecnie obowiązujących rozwiązań w zakresie znaków drogowych.

Uczestnicy specjalnie przygotowanej ankiety mogą ocenić nowe znaki wprowadzone w ramach oznakowania eksperymentalnego na autostradach i drogach ekspresowych. Każdy może też wypowiedzieć się na temat oznakowania objazdów oraz przejazdów i wjazdów awaryjnych.

Pytania dotyczą także znaku 19 111 oraz ogólnej oceny oznakowania dróg zarządzanych przez GDDKiA. W tym ostatnim punkcie można m.in. wskazać których znaków jest za dużo, a których na sieci dróg krajowych przydałoby się więcej.

Weź udział w badaniu - pomóż w rozwoju dróg krajowych

Wyniki badania będą wykorzystane przez GDDKiA w pracach związanych z oznakowaniem dróg krajowych. Przypominamy jednocześnie, że aby elementy oznakowania eksperymentalnego mogły uzyskać status powszechnie obowiązujących, powinny być wprowadzone stosownymi rozporządzeniami ministra właściwego do spraw transportu.

Zachęcamy do udziału w badaniu!

(J.K./wpu24.pl/foto geralt/pixabay.com)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%