Zamknij
REKLAMA

Pies ma zapewnione ciepłe miejsce i stały dostęp do wody

22:28, 11.04.2021 | hs
Skomentuj
REKLAMA

Po naszym materiale dotyczącym psa przebywającego na zewnątrz domu o różnych porach dnia, również w czasie minionych dużych mrozów otrzymaliśmy potwierdzoną informację, że warunki skontrolowała przedstawicielka Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals.

Kontrola wykazała, że zwierzak ma wydzielone miejsce w piwnicy, do którego ma nieskrępowany dostęp.

Poniżej protokół kontroli:

 

Informujemy zatem, że twierdzenia znajdujące się w artykule „A pies nadal na mrozie... Czy nastąpi interwencja?” z dnia 6 marca 2021 roku są nieprawdziwe oraz naruszają dobra osobiste właściciela psa i jego rodziny.

[ZT]44390[/ZT]

Omawiany artykuł został zamieszczony na portalu bez rozmowy z zainteresowanym. Policja nie podjęła czynności w związku ze sprawą. Właściciel psa skontaktował się z organizacją zajmującą się ochroną zwierząt OTOZ Animals, prosząc o przeprowadzenia kontroli. Kontrola ta (przeprowadzona 11.03.2021r.) wykazała, że pies ma możliwość swobodnego poruszania się pomiędzy budynkiem, a podwórkiem (gdyż z tyłu budynku znajduje się „klapka” w drzwiach domu) – a także, że ma zapewnione dobre warunki bytowa i należytą opiekę.

(hs)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MeteorMeteor

3 1

Jak łatwo można wyrządzić komuś krzywdę. Jakaś bezmyślna dewota, opętana szukaniem sensacji, bez porozumienia z właścicielami, wskazując lokalizację naruszając tym samym dobra osobiste, łże jak Saba Marszałka Dorna!!! W normalnym kraju już byłby pozew i wniosek o wysokie odszkodowanie. U nas wystarczy tak ze dwa lata bezwzględnego w celu przysposobienia do życia wśród ludzi. Zachęcam właścicieli do otwarcia drogi prawnej. Będzie to z korzyścią dla zwierząt i odniesie skutek prewencyjny. 12:43, 29.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ewaewa

2 0

Meteor, może to wyolbrzymiona reakcja, ale reagujmy, jeśli jest w pożo to tylko cieszmy się, że jest w pożo. Nie potępiajmy reagujących!!!! 20:43, 07.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%