Zamknij
REKLAMA

BAT - najlepszy skład budowlany na Pomorzu już 30 lat na lokalnym rynku

22:47, 28.02.2021 | M.S
Skomentuj

Budowa domu, ale także jego remont, wykończenie i bieżące prace związane z eksploatacją, wymagają zakupu odpowiednich materiałów. Najlepiej żeby wszystkie produkty znajdowały się w jednym miejscu, gdzie dodatkowo skorzystamy z fachowej porady pracowników. Jeśli market budowlany oferuje także transport, nie musimy się niczym martwić.

Pytanie gdzie znaleźć zaufany sklep spełniający powyższe wymagania? Na rynku pomorskim niewątpliwie są to składy budowlane BAT.

BAT to lokalna marka działająca już 30 lat! W tym czasie firma stworzyła 14 oddziałów w 13 miejscowościach: Sierakowicach, Gdańsku Kokoszkach, Bytowie, Czarnej Dąbrówce, Gowidlinie, Kartuzach, Kościerzynie, Lęborku, Pruszczu Gdańskim, Redzie, Słupsku, Starej Kiszewie i Zblewie.

Oferta składów budowlanych to aż 11 tysięcy produktów, ponad 200 renomowanych producentów. Kupimy tu wszystko co przyda się w budowie, remoncie, wykończeniach i pracach na posesji.

Wraz z rosnącymi wymaganiami klientów oraz zmieniającymi się restrykcjami unijnymi, BAT poszerzył swój asortyment o produkty ekologiczne – także takie, które dofinansowuje Ministerstwo Środowiska.

Trzy dekady na rynku budowlanym sprawiły, że firma może pochwalić się ekipą ponad 350 pracowników, którzy zawsze służą fachowym wsparciem. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru materiałów i ich zastosowania, pozostają do naszej dyspozycji i dostosowują rozwiązania pod nasze indywidualne potrzeby oraz możliwości finansowe.

Aby ułatwić klientom zakupy, szczególnie w obecnych czasach, BAT oprócz oddziałów stacjonarnych posiada także sklep online, gdzie szybko i sprawnie można nabyć wszystko bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę internetową sklepu, wpisać konkretny produkt lub wyszukać go w odpowiedniej kategorii, zapłacić i czekać na dostawę.

W temacie transportu również nie musimy się niczym martwić, ponieważ firma umożliwia bezpieczny i szybki dowóz zakupionych materiałów (do 24 ton) na wskazany adres.

Poza sklepami stacjonarnymi i online, firma od niedawna dysponuje prawdziwym Centrum Stolarskim. Majsterkowicze i miłośnicy pracy w drewnie mogą poczuć się tu jak w raju. Pracownia zlokalizowana jest w Sierakowicach. Znajdziemy tu bogaty wybór materiałów stolarskich, a ci, którzy marzą o wykonaniu własnego mebla mają możliwość jego realizacji. Wystarczy przynieść swój projekt, a zostanie on profesjonalnie wykonany. Centrum Stolarskie BAT-u posiada także nowoczesny showroom dla osób szukających inspiracji i potrzebujących profesjonalnego doradztwa.

Oprócz sprzedaży materiałów budowlanych i fachowej opieki nad klientem, firma realizuje kilka nowoczesnych projektów świadcząc kompleksowe usługi. Obecnie prowadzone są trzy przedsięwzięcia:

- Opowieści o domu – pracownicy BAT oferują pomoc od A do Z w budowie domu. Można liczyć na ich wsparcie w załatwianiu formalności i dokumentacji, wyborze i zakupie materiałów budowlanych, pracach wykonawczych i nadzorze nad nimi,

- Dom Energooszczędny – kompleksowe wsparcie w wyborze i montażu instalacji opierających się na odnawialnych źródłach energii ( panele słoneczne, pompy ciepła),

- Fotowoltaika – pomoc fachowców w wycenie, otrzymaniu dofinansowania i montażu ogniw fotowoltaicznych.

Firma BAT przez wszystkie lata swojej działalności może poszczycić się najwyższą jakością materiałów i świadczonych usług. Dowodem na to jest coraz większa liczba klientów oraz przyznawane certyfikaty, np. tytuł Rzetelna Firma oraz nagrody – Gazela Biznesu i Diament Forbesa.

Kontakt:

https://www.bat.pl/

Tel.: 583-805-405

e-sklep@bat.pl

 

 

(Reklama)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%