Zamknij
REKLAMA

Gdyński Biznesplan. Zgłoś pomysł i działaj!

22:06, 05.01.2022 | hs za: UM Gdyni
Skomentuj
REKLAMA

Nowy rok, nowe pomysły, nowy… „Gdyński Biznesplan”! Jeśli masz plan na biznes i chcesz go zrealizować, zgłoś się do kolejnej, 20. edycji miejskiego konkursu. Jego laureaci do dziś z powodzeniem prowadzą swoje unikalne, autorskie projekty. Możesz do nich dołączyć, przygotowując biznesplan i walcząc o uznanie jury.

Ruszają zgłoszenia

Wspieramy kreatywność i chęć do działania. Rusza okrągła, 20. edycja konkursu „Gdyński Biznesplan”. Znów poszukamy najciekawszych pomysłów na biznes, które mogą podbić lokalny (i nie tylko) rynek i przynieść ich autorom życiowe sukcesy. Dokładnie dziś startują zapisy, a nowy rok to idealna okazja do tego, żeby spełniać swoje marzenia!

Jest o co walczyć.

Główna nagroda w konkursie to aż 30 tysięcy złotych, które przydadzą się każdemu początkującemu przedsiębiorcy. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca – odpowiednio 20 i 10 tysięcy złotych. Laureaci otrzymają również atrakcyjne nagrody rzeczowe i dodatkowe świadczenia wspierające założenie i rozwój działalności gospodarczej, a także edukację menedżerską.

– Przed nami jubileuszowa, 20. edycja „Gdyńskiego Biznesplanu”, konkursu, który co roku przyciąga setki początkujących przedsiębiorców. I nic dziwnego, bo do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody, jednak korzyści dla uczestników nie kończą się na nagrodach. Dzięki szkoleniom, konsultacjom i warsztatom z ekspertami można nabyć wiedzę przydatną nie tylko na początku biznesowej drogi. Warto więc zgłosić się do konkursu, zyskać cenne „know how”, wartościowe kontakty oraz dać sobie szansę na rozwinięcie skrzydeł w Gdyni, w mieście, które ceni i wspiera przedsiębiorców na każdym etapie ich biznesowej drogi – zachęca Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.

Autorzy zgłoszonych prawidłowo do konkursu pomysłów zostaną zaproszeni do udziału w szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez doświadczonych trenerów i praktyków biznesu. Dowiedzą się podczas nich m.in. jak przygotować dobry biznesplan, jak wykonać badanie rynku, jak skonstruować budżet, gdzie i w jaki sposób szukać klientów i się z nimi komunikować czy jak promować swoje produkty i usługi.

Zapoznają się też z kwestiami prawnymi, które trzeba wziąć pod uwagę przy prowadzeniu własnej firmy. Uczestnicy nauczą się ponadto, jak atrakcyjnie prezentować swoje biznesowe pomysły. To mocna dawka przydatnej wiedzy, która pomoże im skutecznie prowadzić swój własny biznes.

O „Gdyńskim Biznesplanie”

Organizowany przez miasto Gdynia nieprzerwanie od 2003 roku konkurs „Gdyński Biznesplan” ma na celu promocję przedsiębiorczości oraz wsparcie osób, które chcą założyć własną działalność gospodarczą, ale nie mają jeszcze odpowiednich środków finansowych czy wiedzy i doświadczenia.

Przez 20 lat w konkursie udział wzięło ponad 7000 osób. 1600 z nich złożyło biznesplany przygotowane pod okiem ekspertów. Tylko w ubiegłym roku w szranki stanęło 426 uczestniczek i uczestników.

Organizatorem konkursu jest miasto Gdynia. Jego głównymi partnerami są PKO Bank Polski i Radmor. Regulamin konkursu oraz lista głównych nagród i wyróżnień dostępne są na stronie internetowej www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl.

Zachęcamy także do śledzenia konkursu na Facebooku.

Aby zgłosić się do konkursu, wystarczy w terminie od 3 do 31 stycznia 2022 roku wypełnić prosty formularz dostępny na stronie www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl.

(hs za: UM Gdyni)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%