Zamknij
REKLAMA

Kibice Arki ukarani. Mecz z Górnikiem Zabrze bez Górki

16:25, 13.02.2020 | hs za: Arka Gdynia
REKLAMA
Skomentuj

Na piątkowym meczu (14 lutego, godz. 18:00) Arki Gdynia z Górnikiem Zabrze na trybunie "Górka" zabraknie kibiców. Komisja Ligi podjęła decyzję o ukaraniu kibiców. Jest to konsekwencja wywieszenia transparentu, w którym mówiąc oględnie, kibice sugerują Dominikowi Midakowi opuszczenie Gdyni i wycofanie się z właścicielskiego zarządzania klubem.

Za zachowanie kibiców gospodarzy podczas spotkania Arka Gdynia - Cracovia, na klub Arka nałożono karę zakazu wejścia na jeden najbliższy mecz Ekstraklasy w Gdyni dla wszystkich osób, które w trakcie meczu z Cracovią znajdowały się na Trybunie "Górka". Na tej trybunie dopuszczano się zachowań, polegających na szczególnie wulgarnym obrażaniu właściciela klubu. Ponadto w trakcie meczu wywieszony został transparent z obraźliwymi treściami w stosunku do właściciela i pracownika klubu. - czytamy w stanowisku Komisji Ligi.

Ponadto w trakcie meczu na stadionie wywieszony został transparent z obraźliwymi treściami w stosunku do właściciela i pracownika klubu.

Orzeczenie wraz ze szczegółowym uzasadnieniem zostanie przesłane odrębnie.

Ukazał się również komunikat dotyczący przyszłości klubu.

W dniu 12 lutego 2020 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Arka Gdynia SSA. Obecni byli przedstawiciele 100% akcjonariatu reprezentowanego przez przedstawicieli akcjonariuszy. 

Przedstawiona została prognoza finansowa na najbliższe miesiące oraz uzupełniony został skład Rady Nadzorczej, do której weszli: Pani Dagmara Sadowska jako przedstawiciel Ejsmond Club oraz Pan Włodzimierz Midak jako przedstawiciel akcjonariusza większościowego.

Podczas posiedzenia Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenie Akcjonariuszy omawiana była także sytuacja związana z możliwymi zmianami właścicielskimi i możliwościami pozyskania nowego inwestora.

Posiedzenie zakończyło się jednomyślnym zatwierdzeniem uchwał związanych z rozszerzeniem składu Rady Nadzorczej oraz działań Zarządu Arka Gdynia SSA.

Posiedzenie było kolejnym krokiem wyjaśniającym wątpliwości dotyczące sytuacji Klubu i pozwala dalej realizować nasze szczytne hasło: ARKA RAZEM!

(hs za: Arka Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mlodagdynia.pl | Prawa zastrzeżone