Zamknij

Ćwierćfinały Mistrzostw Polski Juniorek. Tym razem siatkarki uległy

12:35, 25.02.2020 | hs za: GAS
Skomentuj

Juniorki Gdyńskiej Akademii Siatkówki w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski rozgrywanym w Ostrowcu Świętokrzyskim zajęły 4 miejsce.  Ostatnie spotkanie przegrały w trzech setach z Pałacem Bydgoszcz.

Gratulujemy sportowej postawy i dziękujemy za ten sezon halowy. Juniorki spokojnie mogą skupić się na przygotowaniach do sezonu plażowego.

W pierwszym meczu uległy gospodarzom KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (16, 18, 21).

Drugi mecz w turnieju 1/4MP Juniorek w Ostrowcu Świętokrzyskim rozstrzygnęły na swoją korzyść.

GAS - GTS Plas Gryfice 3:0 (15, 16, 23)

Druga porażka w turnieju 1/4MP Juniorek stała się faktem. Mimo naprawdę dobrych fragmentów gry to zawodniczki z Poznania mogły cieszyć się ze zwycięstwa bez straty seta.

GAS - Enea Energetyk Poznań 0:3 (14, 16, 16)

Nie można jednak załamywać rąk. Dotarcie do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski to już jest sukces sam w sobie. Na Pomorzu Juniorki GAS to marka i bardzo trudny rywal na boisku, którego pokonanie graniczy z cudem. Zespół gra dalej i jeszcze nie raz nas dziewczyny zadziwią.