Zamknij
REKLAMA

Piłkarze po derbach: Wygrana była tak blisko...

22:29, 31.05.2020 | hs za: Arka Gdynia/foto www.arka.gdynia.pl/Michał Puszczewicz
Skomentuj
REKLAMA

Żal po derbowej porażce, ale też nuta optymizmu za sprawą dobrej gry zespołu przebijała w wypowiedziach naszych piłkarzy po meczu w Gdańsku. 

Marko Vejinović:

- Trudno mi uwierzyć w to, co się stało. To był bardzo trudny mecz, bo pierwszy po przerwie spowodowanej pandemią. Wykonaliśmy w tym czasie ciężką pracę i to było widać. Strzelić trzy bramki na boisku Lechii Gdańsk nie jest łatwe, a my tego dokonaliśmy. Jednak to, jak traciliśmy bramki bardzo mnie boli. Powinniśmy ten mecz wygrać, dwukrotnie prowadziliśmy, w tym na osiem minut przed końcem. Powinniśmy ten wynik utrzymać, a straciliśmy głupie bramki.

Oczywiście to, że strzelamy bramki bardzo mnie cieszy, ale naszą grę w obronie musimy koniecznie poprawić, jeśli chcemy wygrywać. Nie możemy dopuszczać do tylu sytuacji pod swoją bramką i musimy być we własnym polu karnym bezwzględni i zdecydowani.

Michał Nalepa:

- Nie bardzo rozumiem, co się wydarzyło w końcówce tego meczu. Jestem zły, że tak łatwo traciliśmy gole. W tym meczu mieliśmy wygraną na wyciągnięcie ręki i to dwukrotnie, a za każdym razem traciliśmy gole jak… nie wiem kto. Każda wrzutka z bocznego sektora i był zawsze smród. Nie chcę szukać wymówek tym, że ostatni karny był wątpliwy, ale dla mnie ważne jest, że zagraliśmy dobry mecz, każdy się starał i chciał, dwa razy mieliśmy rywali na widelcu i trochę sami jesteśmy sobie winni.

Każdy zostawił serce na boisku, ale też głupie, proste błędy. Nie wiem, co nas zgubiło, czy brak koncentracji czy coś innego… Jakiś promyk nadziei i optymizmu na kolejne mecze na pewno jest. W miarę fajnie wyglądaliśmy, a jeszcze każdy z nas za chwilę złapie rytm meczowy, bo to był pierwszy mecz po dłuższej przerwie, to powinno być dobrze.

W spotkaniu padło 7 bramek, tylko trzy gole strzeliła Arka ulegając Lechii Gdańsk 4:3. Był to mecz Ekstraklasy w ramach 27. Kolejki.

Bramki strzelali:

Lechia Gdańsk

Flavio Paixao (51'), Flavio Paixao (77'), Łukasz Zwoliński (88'), Flavio Paixao (90')

Arka Gdynia

Marko Vejinović (61'), Jarosław Kubicki (72'), Marko Vejinović (83')

 

 

 

(hs za: Arka Gdynia/foto www.arka.gdynia.pl/Michał Puszczewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA