Zamknij
REKLAMA

Rocznik 2007 Akademii Piłkarskiej Bałtyku Gdynia zakończył sezon

00:10, 29.06.2020 | hs za: AP Bałtyk Gdynia 2007
Skomentuj
REKLAMA

Rocznik 2007 Akademii Piłkarskiej Bałtyku Gdynia na podsumowanie sezonu 2019/2020 spotkał się na Gdyńskiej Checzy. Był czas na podziękowania i przypomnienia sobie, co udało się zdziałać w tym najdziwniejszym z sezonów, przerwanym w marcu przez koronawirusa.

Wielkim sukcesem trenerów i całej drużyny jest awans do ligi wojewódzkiej. Młodzi piłkarze są prowadzeni przez Kamila Bieniaszewskiego, asystuje mu Karol Plutowski, nad wszystkim czuwa kierownik drużyny Robert Piórkowski.

Na bramce stoją: Jakub KONDRACKI i Szymon PYCIŃSKI.

Na polu grają: Kacper ANGOWSKI, Tymoteusz BALA, Kacper BECKER, Jakub BIELIŃSKI, Jakub CHROMIŃSKI, Piotr DOBROSIELSKI, Ali ESKI, Maksymilian GALAS, Stanisław KACZYŃSKI, Denys KONYK, Michał KWIATKOWSKI, Ksawery LEWANDOWSKI, Maciej ŁOŚ, Sebastian MAĆKIEWICZ, Jan MALANOWSKI, Sebastian MATYKA, Maciej ORZESZEK, Kuba PAWŁOWSKI, Mateusz PIETRUSZKA, Daniel PIÓRKOWSKI, Oskar RAKOWSKI, Jan RÓŻEWSKI, Dominik SAWICKI, Olaf STANULEWICZ. Do grania w barwach Bałtyku Gdynia przygotowuje się Adam Michalak.

Młodzi piłkarze wraz z rodzicami odliczyli się na obiekcie Checzy i zanim rozpoczęła się kulinarna uczta, jak na sportowców przystało, w strojach pojawili się na boisku. Tam rozegrano konkursy, a po nich mecz zawodnicy kontra rodzice.

W konkurencji Turbokozak rodziców - królem strzelców została mama Dominika Sawickiego Pani Ewa Sawicka, która wygrała konkurencję z Panami i Paniami strzelając na pustą bramkę ze środka boiska pełnowymiarowego i tym samym zdobyła nagrodę główną (piłka nożna Adidas)

Konkurs Turbokozaka:

Król żonglerki

1 Ali Eski

2 Stanisław Kaczyński

3 Adam Michalak

Król karnych:

1 Sebastian Maćkiewicz

2 Olaf Stanulewicz

3 Piotr Dobrosielski

Król poprzeczek:

1 Ali Eski

2 Sebastian Maćkiewicz

3 Oskar Rakowski

Król strzelców z połowy boiska:

1 Maciej Łoś

2 Kuba Pawłowski

3 Mateusz Pietruszka

Po wszystkich konkurencjach i meczu, przyszedł czas na medale, nagrody i wyróżnienia. Upominki otrzymali trenerzy, za ciężką pracę i zaangażowanie, co dało wymierny skutek. Zespół jest zgrany, awansował do ligi wojewódzkiej i bardzo dobrze radzi sobie na pomorskich boiskach.

Teraz czas na wakacyjny wypoczynek, a już niedługo młodzi piłkarze wrócą na murawę, by przygotować się do nowego sezonu.

Na zdjęciu poniżej Robert Piórkowski (kierownik drużyny) wręcza upominki trenerom: Kamilowi Bieniaszewskiemu i Karolowi Plutowskiemu

 

 

(hs za: AP Bałtyk Gdynia 2007)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

Kuba44Kuba44

1 0

I tak trzymać! 00:39, 29.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA