Zamknij
REKLAMA

Niedźwiadki na lodowisku... Wyjazdowe mecze poza Gdynią, a u siebie trening przy latarkach

22:57, 29.11.2020 | Mariusz Sieraczkiewicz za: HUKS Niedźwiadki
Skomentuj
REKLAMA

Gdyńskie Niedźwiadki mimo koronawirusa nie próżnują. Trenują i grają na wyjazdach. W październiku byli w Łodzi a w listopadzie w Toruniu.

W kategorii żak młodszy zagrały dwa mecze z Sokołami Toruń, oczywiście na lodowisku Tor-Tor w Toruniu, a szkoda, może kiedyś taką historię zapiszemy w Gdyni.

"Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi ponieważ udało nam się wygrać oba mecze dość znacznie. Najważniejsze w tym wszystkim było dzielenie pasji hokejowej wśród rówieśników i nie tylko tak trzymać i do następnych meczów." - komentują swój wyjazd do grodu Kopernika.

Czasami muszą mierzyć się z przeciwieństwami losu Co się dzieje kiedy trenerom i dzieciakom zależy na hokeju? Trenują pomimo trudnych warunków.

"Tak jest u nas w Niedźwiadkach. Latarki na głowach, światło z samochodu na boisko i trening trwa w najlepsze." - relacjonują trening, w czasie którego nie było oświetlenia. Jak widać władze miasta "dbają" o sportowe wychowanie dzieci.

"Weekend spędziliśmy w Łodzi. Wreszcie udało nam się zagrać. Trenerzy zadowoleni, kierownik w formie, dzieciaki przeszczęśliwe. Czego chcieć więcej. W bojowych nastrojach weszliśmy na lód, a na lodzie byliśmy ostatnio w lutym... był więc ogień. Tym ogniem naszym pokonaliśmy drużynę z Łodzi kolejno 8:2 i 10:1.

Co to była za radość! Dziękujemy Trenerowi, Kierownikowi i tym nieustająco wspaniałym dzieciaczkom. Ogromne brawa Panowie. Czyż nie jesteśmy najlepiej ubraną drużyną w lidze?" - podsumowują wyjazd do Łodzi.

(Mariusz Sieraczkiewicz za: HUKS Niedźwiadki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

IrekIrek

1 0

To w Gdyni mamy hokej? 23:13, 29.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA