Zamknij
REKLAMA

Szymon Lubicki - wielki talent z Gdyni

11:00, 25.02.2020 | hs za: UM Gdyni/fot. Przemysław Kozłowski
REKLAMA
Skomentuj

Szymon Lubicki, niezwykle skromny i utalentowany muzycznie jedenastolatek z Gdyni, odwiedził w poniedziałek prezydenta miasta Wojciecha Szczurka.

Szymon Lubicki wystąpił w talent show „The Voice Kids” i doszedł do ścisłej dziewiątki.
Na przesłuchaniach w ciemno jego wykonanie utworu „Youngblood” zespołu 5 Seconds of Summer, odwróciło wszystkie trenerskie fotele (w jury trzeciej edycji programu zasiadali: Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron), ale młody gdynianin wybrał drużynę Cleo.

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek i wiceprezydent ds. jakości życia, Bartosz Bartoszewicz, zaprosili młodego artystę do Urzędu Miasta, żeby osobiście mu pogratulować talentu i udziału w programie. Oprócz tego Szymon otrzymał od włodarzy mały upominek.
 
- Jestem pod wielkim wrażeniem zachwytu, który wywołałeś – powiedział w czasie spotkania prezydent Wojciech Szczurek. – Jak się czujesz, jako gwiazda?

- Czuję się bardzo dobrze – odpowiedział Szymon, – ale nie uważam się wcale za gwiazdę.

Szymon Lubicki swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczął jako siedmiolatek. Trafił wówczas na zajęcia do Elżbiety Cupiał, dyrektorki Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni i tak wyszło, że „już pięć lat sobie z panią Elą śpiewamy”, powiedział Szymon. Chłopiec trenuje 2-3 razy w tygodniu.
 
- Od castingów do przesłuchań w The Voice Kids jest bardzo długa droga – opowiada chłopiec. – Niestety nie udało mi się dojść do ścisłego finału, ale na pewno to nie jest koniec mojej przygody muzycznej. Jak śpiewam to czuję w sercu wielką radość i ekscytację. Tego uczucia nie da się opisać słowami.
 
W czasie spotkania z prezydentem Wojciechem Szczurkiem, Szymonowi towarzyszyła Elżbieta Cupiał, dyrektorka gdyńskiego Młodzieżowego Domu Kultury.
 
Czekamy na dalsze sukcesy młodego gdynianina, bo przecież to dopiero początek jego przygody.

(hs za: UM Gdyni/fot. Przemysław Kozłowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mlodagdynia.pl | Prawa zastrzeżone