Zamknij
REKLAMA

Być wolnym. Najnowszy teledysk nagrany w Gdyni i Rewie

00:27, 06.09.2020 | hs za: Seba.Kac.
Skomentuj
REKLAMA

Seba.Kac. od niemal 10 lat zajmuje się muzyką. Komponuje, produkuje, pisze teksty, aranżuje i mocno wierzy, że jego twórczość dotrze do Publiczności, a kompozycje przypadną do gustu. Bardzo chciałby wydać debiutancką płytę.

- Przedstawiam Wam utwór, który jest odzwierciedleniem tego co chyba każdy z nas chciałby poczuć w głębi duszy i serca mianowicie spokój, ukojenie i ciszę. W obecnych czasach każdy za czymś goni. Każdy żyje w biegu i stresie nie mając pewności, że jutro będzie lepiej. Muzyka to najlepsza forma z jaką można mieć styczność w tym świecie przepełnionym nienawiścią, zazdrością oraz chęcią posiadania. Można zatracić się w niej bez opamiętania i poczuć się choć przez chwilę wolnym człowiekiem. Zapomnieć o problemach życia codziennego i po prostu się odprężyć. Dziś zabieram Was w świat pozytywnych dźwięków, gdzie nie ma zła ani przemocy. Przed Wami mój najnowszy singiel "Być Wolnym" – opowiada Seba.Kac.

Pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, a na jego kanale You Tube można posłuchać i obejrzeć dwa klipy: „Król parkietu” i „Walizka marzeń”.

Od początku przygody z muzyką, dokłada wszelkich starań, aby jej przekaz był nie tylko odzwierciedleniem bliskich mu idei, ale żeby stanowiła także atrakcyjny produkt w warstwie produkcyjnej i estetycznej.

- Mam na imię Sebastian i nie przeszkadza mi fakt, że w Polsce, to nie tylko imię, ale i stan świadomości. Flirtując z lingwistyką, postanowiłem przyjąć pseudonim artystyczny, który w swej dwuczłonowej nazwie u jednych wywołuje westchnienie zdziwienia, inni uśmiechają się w refleksji osobistych retrospekcji - dodaje Seba. Kac.

 

(hs za: Seba.Kac.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%