Zamknij
REKLAMA

PGE Energia Ciepła - mecenas filharmonii - zaprasza na koncerty sylwestrowo-noworoczne

00:27, 31.12.2020 | hs za: Katarzyna Dudzin/PGE Energia Ciepła S.A.
Skomentuj
REKLAMA

PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, jako mecenas filharmonii w dziewięciu miastach Polski, w których prowadzi swoją działalność, zaprasza do pożegnania starego roku i powitania nowego przy dźwiękach muzyki klasycznej.

Tradycją stało się, że co roku filharmonie grają koncerty sylwestrowo-noworoczne. Tegoroczny wieczór sylwestrowy, tak odmienny od innych, również można spędzić przy dźwiękach muzyki w wykonaniu orkiestr filharmonii, nad którymi mecenat obejmuje PGE Energia Ciepła. Wszystkie koncerty odbędą się online.

Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku: 30 stycznia zaprezentuje Koncert Sylwestrowo-Noworoczny na jazzowo.

Filharmonie zapraszają do oglądania i słuchania sylwestrowych koncertów:

Ponadto odbędą się także koncerty noworoczne, na które zapraszają:

PGE Energia Ciepła w 2020 r. poszerzyła mecenat filharmonii z pięciu do dziewięciu instytucji kultury, w miastach, w których posiada swoje aktywa ciepłownicze, stawiając sobie za cel propagowanie wśród lokalnych społeczności kultury muzycznej na najwyższym poziomie. Spółka poprzez zaangażowanie i wsparcie wydarzeń oraz inicjatyw lokalnych, realizuje ambicję bycia partnerem miast i regionów tam, gdzie prowadzi swoją działalność.

Ponadto PGE Polska Grupa Energetyczna wspiera Filharmonię Narodową w Warszawie i od 2012 roku nosi honorowy tytuł Mecenasa Roku. Orkiestra Filharmonii Narodowej po raz ostatni w tym roku zagra specjalny Koncert Sylwestrowy. Transmisja koncertu odbędzie się 31 grudnia o godz. 20:00 na antenie Programu 2 Polskiego Radia. Natomiast PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna jest mecenasem Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.

(hs za: Katarzyna Dudzin/PGE Energia Ciepła S.A.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz