Zamknij
REKLAMA

Teatr Miejski odwołał spektakle. Powodem jest choroba aktora

12:49, 23.02.2021 | hs za: Teatr Miejski/foto Roman Jocher
Skomentuj
REKLAMA

"Drodzy Widzowie, z powodu choroby aktora spektakle zaplanowane w dniach: 21 - 28 lutego zostają odwołane" - brzmi oficjalna informacja Teatru  Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.

Odwołane spektakle:

  • 25 lutego TRZEJ MUSZKIETEROWIE
  • 26 lutego TRZEJ MUSZKIETEROWIE
  • 27 lutego TRZEJ MUSZKIETEROWIE
  • 28 lutego TRZEJ MUSZKIETEROWIE

Zwroty za zakupione bilety online będą dokonywane sukcesywnie.

„Trzej muszkieterowie” w reżyserii Rafała Szumskiego to pełne humoru, skojarzeń i aluzji do współczesności widowisko dla młodszych i starszych.

Spektakl sensacyjny i komediowy, ale też dający przestrzeń do refleksji o przemijaniu. Atos, Portos i Aramis prowadzą spokojne życie emerytów. Przestali szukać wyzwań i przygód. Zamiast „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”, wolą po prostu iść „na jednego”. Wkrótce na ich drodze pojawia się D’ Artagnan. Czy ten młodzieniec, uwikłany w dworskie intrygi, obudzi w trzech muszkieterach zapomnianą energię i fantazję? Czy poderwie ich do kolejnego boju o dobre imię królowej? Odpowiedzi szukajcie w naszej komedii awanturniczej – inspirowanej powieścią Aleksandra Dumasa, stylistyką komiksu i filmami przygodowymi.

Na razie nic nie wskazuje, by marcowe spektakle były również odwołane. Teatr zapowiada, że zgodnie z repertuarem 4 marca na deskach teatru zobaczymy przedstawienie "Rozważna i romantyczna" w reżyserii Aliny Moś - Kerger.

(hs za: Teatr Miejski/foto Roman Jocher)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%