Zamknij
REKLAMA

Lampy z Gdyni znowu oświetliły scenę Grammy!

23:43, 22.03.2021 | hs za: PPNT
Skomentuj
REKLAMA

W minioną niedzielę poznaliśmy laureatów jednej z najsłynniejszych muzycznych nagród – Grammy. Po raz czwarty (!) scenę laureatom oświetliły zaprojektowane przez gdyńską spółkę z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.

Tegoroczna 63. edycja Grammy Awards miała pierwotnie odbyć się 31 stycznia. Z powodu pogarszającej się sytuacji pandemicznej w Los Angeles organizatorzy przenieśli galę na 14 marca, na dzień pierwszej rocznicy wprowadzenia lockdownu w USA. Ceremonię poprowadził aktor i komik Trevor Noah.

Gdynianie mogą mówić o prawdziwym sukcesie. W blasku ich oświetlenia wystąpiła m.in. laureatka nagrody w kategorii "najlepszy album pop" – Dua Lipa wykonując hity Levitating i Don't Start Now:

Choć od głośnego debiutu Portmana na rynku minęły już cztery lata, a młodzi producenci powiększyli swoje portfolio o nowe rodzaje lamp, to light designerów największych wydarzeń muzycznych na świecie, wciąż urzeka jedyny w swoim rodzaju koncept polskich projektantów: światło żarowe, piękne dla oka i dla obiektywu, przywołujące na myśl najlepsze widowiska ze złotej ery Hollywood.

Czego można więc życzyć dziś gdyńskim twórcom? 

Dominik Zimakowski – CEO Portman Custom Lights. - Mamy takie marzenie, że jeśli ktokolwiek na świecie pomyśli o świetle dekoracyjnym na scenę, to natychmiast przyjdzie mu na myśl Portman.

(hs za: PPNT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%