Zamknij
REKLAMA

Jest już regulamin VI Kurtyny 2021, czyli Przeglądu Teatrów Amatorskich im. Marka Hermanna w Gdyni Małym Kacku

15:18, 04.06.2021 | hs za: Kurtyna
Skomentuj
REKLAMA

Zgodnie z tradycją 1 czerwca Stowarzyszenie KACK opublikowało regulamin kolejnej - szóstej już edycji Przeglądu Teatrów Amatorskich im. Marka Hermanna VI KURTYNA 2021.

Ósemka Finalistów już jest – przeniesiona z V Kurtyny 2020, która z uwagi na epidemię przybrała formułę Kurtyny V-lecia – Kurtyny on-line.

Kto do tej Ósemki dołączy w walce o Złotą Kurtynę VI Edycji Przeglądu? Zależy to tylko od Was i rzecz jasna od Komisji Konkursowej!

"Epidemia spowodowała, że V edycja miała formułę on-line. Wierzymy, że w tym roku uda się wrócić do tradycyjnej formuły Kurtyny, a transmisje on-line będą tylko uzupełnieniem wydarzeń na żywo."

"Niech kolejna Kurtyna, którą jak mówią sami jej Uczestnicy jest jedynym w swoim rodzaju festiwalem w Polsce m. in . przez fakt, że na równych zasadach pozwala walczyć o nagrody osobom niepełnosprawnym wespół ze zdrowymi tradycyjnie - kolejny raz podniesie swój poziom dzięki temu, że dzięki Wam zgłosi się jeszcze więcej Uczestników niż w minionych 5 latach, co pozwoli Jury wybrać do finału Najlepszych z Najlepszych." - zachęcają organizatorzy.

Sam finałowy tydzień odbędzie się w dnia 21-27 listopada br. w Gdyni i tradycyjnie zakończy go Gala z wręczeniem Złotej Kurtyny i z koncertem zaproszonej Gwiazdy - dedykowanym Uczestnikom i Widzom Kurtyny.

Regulamin KURTYNA 2021

Szczegółowe Zasady Przeglądu KURTYNA 2021

Technika KURTYNA 2021

Załącznik nr 1 formularz zgłoszeniowy 2021

Załącznik nr 2a 2021

Załącznik nr 2b 2021

Ósemka Finalistów Przeniesionych z V Kurtyny

 

(hs za: Kurtyna)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%