Zamknij
REKLAMA

Podwodny świat na placu Kaszubskim

23:24, 28.07.2021 | hs za: UM Gdyni
Skomentuj
REKLAMA

Teatr Czwarte Miasto, Akwarium Gdyńskie i Gdynia Rodzinna zapraszają całe rodziny na zabawę edukacyjno-artystyczną na temat raf koralowych. Efektem wspólnej pracy będzie instalacja artystyczna, która ozdobi plac Kaszubski.

W samo południe 29 lipca aktorzy i animatorzy z Teatru Czwarte Miasto wciągną najmłodszych w radosną, ale też mądrą zabawę. Każdy moment jest dobry na podjęcie działań mających na celu ochronę dzikiej przyrody oraz zagrożonych siedlisk w morzach i oceanach.Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy zależni od mórz i oceanów. Dlatego bez względu na to, gdzie mieszkamy, powinniśmy czuć się odpowiedzialni za ich stan.

W ten edukacyjny projekt włączyło się Akwarium Gdyńskie. Specjaliści z działu edukacji w przystępny sposób wyjaśnią najmłodszym zależności między organizmami zamieszkującymi podwodne krainy. Powiedzą też, jak można za sprawą zmian naszych codziennych zachowań ochronić ten kruchy i piękny świat. I wprowadzą małych artystów w magiczny świat raf koralowych.

Efektem będzie artystyczna instalacja z przesłaniem. Będą ją mogli obejrzeć wszyscy, którzy wybiorą się tego dnia na plac Kaszubski. A trzeba pamiętać, że po południu, o godz. 17.00 rozpocznie się tam kolejne wydarzenie z cyklu „Chodźcie na plac Kaszubski”.

Tworzenie koralowej instalacji potrwa do godz. 19.00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie obowiązują zapisy. Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym obowiązującym w dniu wydarzenia.

Projekt dofinansowano ze środków Budżetu Obywatelskiego.

(hs za: UM Gdyni)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%