Zamknij
REKLAMA

Akademicki Chór Uniwersytetu Morskiego śpiewająco zaprasza śpiewających

21:58, 17.10.2021 | hs za: Michał Świtalski
Skomentuj
REKLAMA

"Rozpoczął się nowy rok akademicki, a z nim nowe możliwości. Ogłaszamy nabór do Akademickiego Chóru Uniwersytetu Morskiego! Jeszcze w tym miesiącu możesz zmienić coś w swoim życiu i dołączyć do naszej zgranej (nie tylko muzycznie) paczki przyjaciół." - zapraszają obecni członkowie chóru.

Nie musisz umieć czytać nut czy mieć wcześniejszego doświadczenia muzycznego. Nie musisz być związany z Uniwersytetem Morskim. Myślisz, że nie umiesz śpiewać? Przyjdź i pokaż co potrafisz, pokaż swój głos, niezależnie od tego jak go oceniasz.

Wyśpiewaj sobie miejsce w naszym Zespole! Brakuje nam już tylko Twojego głosu!

Zapraszamy 20.10.21, 21.10.21 i 25.10.21 na godzinę 18:00 do Auli Głównej UMG.

Akademicki Chór Uniwersytetu Morskiego w Gdyni pod dyrekcją Karola Hilla to pierwszy akademicki chór działający w tym mieście. Chór powstał jesienią 2001 roku i od tego czasu zrzesza studentów, absolwentów, pracowników i sympatyków Uczelni.

W repertuarze zespołu znajdują się utwory reprezentujące różne epoki: od średniowiecza po współczesność, od małych form a’cappella po wielkie dzieła wokalno-instrumentalne.

W swoim dorobku Chór posiada płyty CD oraz nagrania radiowe i telewizyjne, w tym udział w pełnometrażowej produkcji filmowej. Występował z gwiazdami takimi jak Andrea Bocelli czy Beata Kozidrak.

Linki:

https://umg.edu.pl/chor-umg

www.facebook.com/chor.umgdynia

www.instagram.com/ach_umg

(hs za: Michał Świtalski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%