Zamknij
REKLAMA

„Smakosz” w nowej odsłonie Traffic Design

15:25, 05.01.2022 | hs za: UM Gdyni/fot. Rafał Kołsut / Traffic Design
Skomentuj
REKLAMA

Od lat działają w miejskiej przestrzeni i napędzają atmosferę naszego miasta. O kim mowa? O stowarzyszeniu Traffic Design, które znowu pozytywnie zaskoczyło mieszkańców Gdyni. Tym razem zespół zajął się metamorfozą baru mlecznego „Smakosz” w Chyloni. Projekt udało się zrealizować przy wsparciu miasta.

Teraz Smakosz

O tym, że zespół Traffic Design uwielbia bary mleczne, wiadomo nie od dziś. A jeszcze bardziej lubi nadawać im nowy blask. Robi to z klasą i jednocześnie zachowuje klimat danego miejsca.Tym razem redesign przeszedł bar mleczny „Smakosz”. Lokal działa od 1961 roku. Znajduje się w Chyloni.

Na czym polegała zmiana?

Projektantka Eugenia Tynna i zespół Traffic Design własnoręcznie wykonali nowy szyld baru oraz dwa duże murale na bocznych ścianach budynku. Zadbali także o plakaty i naklejki na drzwiach lokalu.

Bar „Smakosz”: przed i po redesignie, fot. Rafał Kołsut / Traffic Design

Miejsca takie jak bary mleczne to nie tylko ważne punkty gastronomiczne na mapie miasta, ale często też źródło niezwykłych historii i obiekty pełniące istotne funkcje społeczne.

Dlatego z pełną zajawką zajęliśmy się barem mlecznym „Smakosz”, który od 1961 roku działa w Chyloni. Zamiast banera nad wejściem znajdziecie się teraz wielki szyld autorstwa Eugenii Tynny. Na ścianach bocznych pojawiły się murale, a całość dopełniliśmy projektem plakatów oraz naklejek. Redesign zrealizowaliśmy przy wsparciu miasta – piszą w swoich mediach społecznościowych członkowie Traffic Design.

(hs za: UM Gdyni/fot. Rafał Kołsut / Traffic Design)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%