Zamknij
REKLAMA

[PRZENIESIONY KONCERT z 2021r.] Bars & Melody – Sadboi Tour

23:17, 09.01.2022 | hs za: Ucho
Skomentuj
REKLAMA

Legendarny duet Bars and Melody powraca do Polski na pięć koncertów! Trasa promować będzie nowy album studyjny muzyków. Bars & Melody powracają do Polski! Trasa Sadboi Tour będzie promować nowy album popularnego duetu.

Brytyjski zespół to prawdziwe gwiazdy nowej generacji – ponad miliard wyświetleń wszystkich klipów, 3,4 mln subskrypcji na YouTube, 1,4 mln obserwujących na Instagramie, 1,1 mln fanów na Facebooku i ponad 200 mln wyświetleń ich pierwszego występu w brytyjskim „Mam talent!” – to właśnie to wydarzenie zapewniło Bars & Melody światowy rozgłos w 2014 roku.

Ich pierwsza płyta pokryła się platyną, a dwa kolejne krążki również cieszyły się olbrzymią popularnością.

Ostatnio wydany singiel „Lighthouse” to pokaz największych atutów Bars & Melody: świetne popowe bity, brytyjski swag i nietuzinkowe teksty.

Zagrają w Klubie Ucho

13 kwietnia 2022 | godz.: 18:00

Bars & Melody bilety

General Ticket - 99 PLN - Bilet upoważnia do wstępu na koncert

Regular VIP - 399 PLN  - ograniczona ilość biletów! Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na spotkanie z zespołem - Meet and greet (po spotkaniu Platinum VIP). Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spotkania z zespołem, mogą wykonać zdjęcie z zespołem (wykonane własnym telefonem/aparatem) jak również dostają specjalne pamiątki: opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą a także tabliczkę czekolady Bars and Melody.

Platinum VIP - 599 PLN - tylko 15 sztuk! Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na soundcheck i spotkania z zespołem. Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spędzenia czasu z zespołem, zobaczenia próby dźwięku, wykonania zdjęcia z zespołem (wykonane własnym telefonem/aparatem) jak również dostają specjalne pamiątki: opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą a także tabliczkę czekolady Bars and Melody.

BLACK TICKET - Bilet może zostać wylosowany w pakietach Regular VIP oraz Platinum VIP. Nie można go kupić. Bilet znajduje się w LOSOWO wybranej tabliczce czekolady po jednym dla pakietów Regular oraz Platinum na każdym koncercie w trasie. Black ticket upoważnia do spotkania z zespołem PO koncercie dla szczęśliwego posiadacza biletu BLACK TICKET oraz JEDNEGO znajomego. Na spotkaniu po koncercie można robić zdjęcia.

Tak było w "Mam talent", gdzie zaczęła się kariera chłopaków

Kup bilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/bars-and-melody/

(hs za: Ucho)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%