Zamknij
REKLAMA

Energetyczny weekend #wGdyni

12:04, 08.06.2022 | hs za: UM Gdyni
Skomentuj
REKLAMA

Chcesz dowiedzieć się więcej o odnawialnych źródłach energii? Interesuje Cię temat ochrony powietrza i elektromobilności? Weź udział w 3. Pomorskim Pikniku Energetycznym.

Wydarzenie odbędzie się w weekend, 11 i 12 czerwca na skwerze Arki Gdynia.

Około 20 wystawców zawita do Gdyni, by mówić m.in. o niskoemisyjnym transporcie, ochronie powietrza czy odnawialnych źródłach energii. To firmy i organizacje związane z branżą energetyczną. Ich stoiska będzie można odwiedzić na skwerze Arki Gdynia.

Wszystko w ramach 3. Pomorskiego Pikniku Energetycznego. 

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 11 czerwca w godz. 10.00-17.00 oraz w niedzielę, 12 czerwca od godz. 10.00 do godz. 16.00. Nie zabraknie atrakcji i ciekawych spotkań. 

Wszyscy zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej na temat programu „Czyste powietrze” i dotacji na wymianę źródeł ciepła czy montaż OZE.

Uczestnicy pikniku zapoznają się także z najnowszymi urządzeniami grzewczymi. Ponadto obecni podczas wydarzenia specjaliści pokażą, jak prawidłowo palić w domowych kotłach i kominkach i dbać o jakość powietrza. 

Chętni będą mieli okazję przejechać się elektrycznym rowerem czy hulajnogą. To szansa na poznanie zalet tych środków transportu. Natomiast ci, którzy przyjadą na piknik rowerem, hulajnogą czy na rolkach, otrzymają upominek. Wystawcy przygotują konkursy energetyczne.

Będzie też gra terenowa z nagrodami.

A po wysiłku umysłowym i fizycznym uczestnicy będą mogli odpocząć w strefie relaksu z książkami i leżakami lub udać się do strefy gastronomicznej.

Szczegółowe informacje można znaleźć na Facebooku

Piknik organizują: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, miasto Gdynia.

(hs za: UM Gdyni)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%