Zamknij
REKLAMA

Młodzi artyści wspierają rówieśników

20:04, 15.06.2022 | hs za: UM Gdyni/mat. prasowe/FB Teatru Komedii Valldal
Skomentuj
REKLAMA

To będzie wyjątkowy koncert. Młodzi artyści Teatru Komedii Valldal przygotowali wydarzenie, podczas którego chcą pomóc swoim rówieśnikom zmagającym się z codziennością. Będzie radośnie, twórczo i rodzinnie. Koncert charytatywny odbędzie się na Kamiennej Górze już 19 czerwca.

Młodzi artyści Teatru Komedii Valldal postanowili wesprzeć swoich rówieśników, którzy zmagają się z coraz trudniejszą codziennością, a tym samym dołożyć cegiełkę poprawiającą trudną sytuację psychiatrii dziecięcej.

Stąd pomysł na koncert charytatywny, który odbędzie się w niedzielę, 19 czerwca na Kamiennej Górze.

Podczas wydarzenia będzie można porozmawiać o tym, co ważne, uzbierać środki na pomoc najbardziej potrzebującym, a muzyką i tańcem dać innym trochę radości i inspiracji.

– Na co dzień pracujemy z dzieciakami, młodzieżą i widzimy, jakie to dla nich ważne. To, z czym zmagają się w szkołach, domach, z czym się spotykają wśród przyjaciół. I chcieliśmy nasz potencjał twórczy, umiejętności, to, nad czym pracujemy przez cały rok, wykorzystać na cel tego koncertu. Więc to będzie podsumowanie naszej rocznej pracy i jednocześnie zbiórka na dzieciaki, które potrzebują pomocy. Podczas koncertu będą występy naszych młodych artystów, będziemy opowiadać o problemie psychiatrii dziecięcej, będzie można uzyskać informacje, do kogo się zgłosić po pomoc, ale chcemy też, żeby ten koncert był świętem radosnym i familijnym – opowiada Tomasz Valldal-Czarnecki, dyrektor Teatru Komedii Valldal.

Podczas niedzielnego koncertu do młodych artystów Teatru Valldal dołączą także aktorzy z Teatru Muzycznego w Gdyni i Teatru Kameralnego w Bydgoszczy. Natomiast po koncercie na mieszkańców czekają dodatkowe atrakcje, w tym m.in.: joga na trawie i warsztaty z uważności mindfulness.

Całość poprowadzi Szymon Jachimek. Z kolei w ramach wielkiego finału przygotowano… wypał drzewa mocy. Wielkie, ceramiczne drzewo zostanie spektakularnie wypalone na łonie natury i zawisną na nim zawieszki, które będzie można potem wylicytować na wsparcie psychiatrii dziecięcej.      

Kiedy?

w niedzielę, 19 czerwca o godz. 12.00.

Gdzie?

amfiteatr na Kamiennej Górze.

Wstęp jest bezpłatny.

Więcej informacji znajduje się w wydarzeniu na Facebooku.

(hs za: UM Gdyni/mat. prasowe/FB Teatru Komedii Valldal)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%