Zamknij
REKLAMA

Nikola Raczko debiutuje utworem "Nasz Czas" [VIDEO]

12:19, 02.08.2022 | Mariusz Sieraczkiewicz
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj, 1 sierpnia miała miejsce  premiera pierwszego oficjalnego teledysku Nikoli Raczko, gdynianki, która z powodzeniem realizuje swoją karierę aktorską.

Nikola śpiewa od lat. Jednak najpierw postanowiła sprawdzić się jako aktorka. Ma już na swoim koncie kilka znaczących sukcesów, a obecnie film z jej udziałem zakwalifikował się do dwóch ważnych festiwali.

Zobaczymy go na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

1 sierpnia br. na YouTube pojawił się pierwszy oficjalny teledysk piosenki "Nasz czas".

Piosenka opowiada o czerpaniu z życia garściami, o porzuceniu lęku o przyszłość, nie traceniu nadziei, o cieszeniu się chwilą, łączniu się w radości z ludźmi i o miłości. To bardzo przyjemny numer z przesłaniem.

Słowa napisała sama wokalistka. Muzykę skomponował @Kid Axl

Za produkcję i mastering odpowiada Karol Świtajski. Realizacja i montaż: KAM VIDEO, Zdjęcia: pstrykpstryk.pl

W clipie wystąpili: Sebastian Radzik, Sandra Urbańska, Oliwia Nawrocka, Kamila Paprocka, Natalia Mateja, Marlena Drzewowska, Mariusz Kokowski, Oliwia Królik, Paweł Kaczmarczyk i Roksana Gradulewska.

Produkcja pod naszym patronatem medialnym

"Miałam dużo czasu na uzbieranie materiału, który chce pokazać szerszej po im publiczności. To był trudny moment, ale uświadomił mi co chce robić w życiu i za czym tak bardzo tęsknię wewnętrznie i o co walczę od dziecka. Chce spełniać się w aktorstwie i muzyce. Moje życie się kręcić wokół tego. Chce pokazać, że mimo przeciwności losu, możemy to przekuć w pozytyw i dojść do wyznaczonego celu. Nigdy nie można się poddawać, zawsze trzeba wierzyć w siebie walczyć o to co nam podpowiada serce, o to co daje nam spełnienie i szczęście." - powiedziała nam Nikola przed premierą.

"Nasz czas" to początek. Nikola zapowiada kolejne kawałki.

"Dzięki wspaniałym ludziom, których mam przy sobie, mogłam zrealizować swoje marzenia. Karol Świtajski - producent. Dzięki niemu będziemy mogli usłyszeć te utwory. Karol jest bardzo ważna postacią w moim życiu. Wierzył we mnie od zawsze i dzieli swoje wielkie serce, żebym mogła robić to co kocham. Kamil Jarosz oraz Joanna Jarosz są realizatorami tego projektu. Niezwykle wielkoduszni i wspaniali. Przyczynili się do powstania tego klipu. Bez nich by się to nie udało. Jestem wszystkim ogromnie wdzięczna. Trudno ubrać w słowa to co czuję, gdy wiem ilu ludzi pomaga mi i wierzy we mnie."

"Piosenka jest dla wszystkich, którzy potrzebują zapomnieć o codziennych zmartwieniach i chcą zaznać chwili wytchnienia. Zachęcam do zanurzenia się w tekst i pozwolenie sobie na to by nie bać się żyć i doświadczać!" - dodaje wokalistka.

Więcej o przedsięwzięciach artystycznych Nikoli Raczko na FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100042755081839

(Mariusz Sieraczkiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

EeeoooEeeooo

0 0

To wyglada jak parodia parodii, a nawet dźwięku nie włączałem 12:45, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%