Zamknij
REKLAMA

„PSI PATROL LIVE! WIELKI WYŚCIG”

17.43, 30.10.2022 hs za: Gdynia Rodzinna Aktualizacja: 17.44, 30.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Startuje wyczekiwana trasa widowiska w 8 miastach w Polsce. Po premierowym show w Łodzi, ekipa Psiego Patrolu wyruszy do Wrocławia, Szczecina, Katowic, Warszawy, Gliwic, Gdyni i Krakowa!

Nadchodzące tygodnie wypełnione będą spotkaniami z ulubionymi bohaterami Psiego Patrolu. Przedstawienie Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” zawitało z premierowym show do Łodzi w sobotę, 29 października.

W Gdyni będziemy ich gościć od 9 do 11 grudnia br.

Bilety na to niesamowite wydarzenie można jeszcze kupić na alterartshow.pl, a w dniach przedstawień dostępne będą także w kasach Gdyni Areny. Dodatkowo, kupując Meet & Greet otrzymujesz okazję spotkania po spektaklu z Marshallem i Chase’em! Zbij piątkę z bohaterami i uchwyć ten magiczny moment na zdjęciu.  

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” jest idealną rozrywką dla całej rodziny, dostarczającą dzieciom niezapomnianych wspomnień i pozwalającą im spotkać ukochane postaci z bajki. Od czasu debiutu w 2016 roku, Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” obejrzało już blisko 4,5 miliona widzów z ponad 40 krajów.

To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie się wciągnąć w taniec Hop Hop Boogie, pomóżcie pieskom uratować panią burmistrz Goodway i wygrać wyścig!

Połączenie klasycznej teatralnej scenografii z nowoczesną technologią multimedialną, przeniesie całą rodzinę do realistycznego świata Psiego Patrolu, w tym także do takich miejsc z kultowej bajki jak: Zatoka Przygód, Baza, Wyspa Fok, Farma Yumi i Góra Jake'a.

Opis spektaklu:

Nadszedł dzień Wielkiego Wyścigu Zatoki Przygód, w którym zmierzy się pani Goodway – burmistrzyni Zatoki Przygód, z panem Humdingerem – burmistrzem Mglistej Osady. Niestety pojawił się problem: Pani Goodway gdzieś zniknęła! Psi Patrol rusza na ratunek! Ryder zwołuje Marshalla, Chase’a, Skye, Rubble’a, Rocky’ego, Zumę i Everesta - pieski ruszają na poszukiwania pani burmistrz, a jednocześnie ratują sytuację zastępując ją w wyścigu.

Dzięki swoim unikalnym umiejętnościom i pracy zespołowej, psiaki pokazują, że „żadne zadanie nie jest za duże, żaden piesek nie jest za mały”. W tej wyjątkowej historii, Ryder i pieski udzielają ważnych lekcji dla małych i dużych - na temat postaw obywatelskich, kompetencji społecznych i rozwiązywania problemów, dokonując heroicznych czynów w wyścigu do mety. A wszystko z pomocą muzyki, tańca!

Gdynia Arena

  • piątek, 9 grudnia 2022 , godz: 12:00 - 14:00
  • sobota, 10 grudnia 2022 , godz: 10:00 - 19:00
  • niedziela, 11 grudnia 2022 , godz: 10:00 - 19:00

Ceny biletów: od 49 zł

(hs za: Gdynia Rodzinna)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%