Zamknij
REKLAMA

Ladies' Jazz Festival Gdynia 2020 w realu i nie tylko

21.46, 18.07.2020 hs za: Ladies? Jazz Festival Aktualizacja: 22.42, 18.07.2020
Skomentuj
REKLAMA

Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2020 odbędzie się!

W dniach 20-26 lipca 2020.

Gdynia nie oddaje miana stolicy kobiecego jazzu.

Na żywo i online będziemy cieszyć się muzyką na najwyższym poziomie. Tegoroczny Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2020. odbędzie się we wcześniej zaplanowanym terminie od 20 do 26 lipca.  Walka z pandemią wymusza nieco odmienne rozwiązania niż w latach poprzednich, ale dzięki temu XVI edycja Ladies’ Jazz Festival realnie zaistnieje w tym czasie jakże trudnym również dla świata kultury. Koncerty polskich Dam Jazzu będzie można obejrzeć na żywo, a Artystki ze świata zaszczycą nas występami online. Wystąpią na żywo: Dorota Miśkiewicz, Iza Kowalewska, Urszula Dudziak, Hanna Banaszak,Irka Zapolska oraz Finalistki Konkursu Grand Prix Ladies’ Jazz Festival 2020. Online zobaczymy Stacey Kent, Wendy Lands, Candy Dulfer, Eliane Elias i Beth Hart.

Wszystkie festiwalowe koncerty odbędą się w Konsulacie Kultury oraz w Teatrze Muzycznym w Gdyni i będą dostępne dla publiczności w ilości zgodnej z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz będą udostępnione w sieci za pośrednictwem streamingu.

Jednocześnie informujemy, że udało się przełożyć koncert Tanity Tikaram – gwiazda zamiast 25 lipca 2020 wystąpi w przyszłym roku 31 lipca 2021 r. w Teatrze Muzycznym w Gdyni podczas kolejnej, XVII edycji Festiwalu. Bilety zakupione na koncert artystki 25 lipca 2020 zachowują ważność na jej koncert 31 lipca 2021. Osoby pragnące jednak zwrócić bilet proszone są o kontakt z bileterią, w której dokonały zakupu.

Zatem Ladies’ Jazz Festival 2020 na żywo i w sieci, Tanita Tikaram zaś 31 lipca 2021 roku! Karen Souza 26 lipca 2021! Więcej o tych dwóch koncertach w poświęconych im wydarzeniach na FB.

Prosimy śledzić profil Ladies’ Jazz na Facebooku oraz stronę www.ladiesjazzfestival.pl

Od poniedziałku 20 lipca Gdynia zaprasza na Ladies’ Jazz Festival XVI – hybrydowy: na żywo i online festiwal muzyczny poświęcony kobietom jazzu i po prostu eleganckiej muzyki. W tym roku, ze względu na COVID-19 i związane z tym niedogodności ilość miejsc biletowanych jest niezwykle ograniczona i dystrybuowana przez stronę www.ladiesjazz.pl i specjalnie w tym celu uruchomiony adres zgł[email protected].

Organizatorzy zapraszają więc wszystkich entuzjastów dobrej muzyki w wykonaniu śmietanki dam jazzu do udziału w festiwalu również za pośrednictwem najnowszych zdobyczy IT, dokładny program poniżej:

20 lipca g. 19:00 - Dominika Czajkowska-Ptak - Konsulat Kultury Gdynia

21 lipca g. 19:00 - Kinga Hornik - Konsulat Kultury Gdynia

22 lipca g. 19:00 - Karolina Lipska - Konsulat Kultury Gdynia

23 lipca g. 19:00 - Natalia Cepelik-Muiaga - Konsulat Kultury Gdynia

24 lipca g.19:00 - Irka Zapolska - Laureatka Grand Prix LJF’19 - Konsulat Kultury Gdynia

25 lipca g.19:00 - Na żywo i online: Iza Kowalewska, Hanna Banaszak; Ze świata: Eliane Elias, Stacey Kent - Konsulat Kultury Gdynia

26 lipca g.19:00 - Na żywo i online: Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski, Urszula Dudziak Solo; Ze świata: Wendy Lands, Candy Dulfer, Beth Hart - Teatr Muzyczny Gdynia.

Wszystkie koncerty Ladies’ Jazz Festival 2020 można będzie odbierać za pośrednictwem Internetu. W tym celu organizatorzy polecają subskrybcję okazjonalnego kanału festiwalowego: https://www.youtube.com/watch?v=zmmlZzxzwO8 Dodatkowo wszystkie koncerty będą transmitowane na festiwalowym profilu FB Ladies’ Jazz.

Sobotnie i niedzielne koncerty będą transmitowane również przez WP Pilot (wejście ze strony głównej WP.pl).

A niedzielne koncerty częściowo również przez Radiową Trójkę.

Zapraszamy

(hs za: Ladies? Jazz Festival )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%