Zamknij

PIKO-SPORT

ul. Wrocławska 33e, 55-095 Długołęka
+71 725 51 58

O nas

PIKO SPORT to firma, która od ponad 8 lat zajmuje się sprzedażą technicznej odzieży sportowej. W asortymencie PIKO SPORT znajduje się nie tylko odzież, ale także akcesoria sportowe. Akcesoria to między innymi nakolanniki siatkarskie, ochraniacze, piłki czy torby. Firma wspiera sportowców z każdej dyscypliny i oferuje stroje piłkarskie, siatkarskie, stroje do piłki ręcznej, koszykówki, rugby, biegania, wioślarstwa czy hokeja na trawie.

Realizacja zamówień indywidualnych to tylko część działalności PIKO-SPORT. Oprócz tego, firma oferuje także współpracę w zakresie sponsoringu, gdzie wciela się w rolę partnera technicznego dla klubów i związków sportowych. PIKO-SPORT wykonuje również nadruki na odzieży sportowej, dzięki czemu otrzymany produkt może być od razu wykorzystywany w trakcie treningów czy meczów.

PIKO-SPORT ma już doświadczenie w profesjonalnym doborze sprzętu dla drużyn. Oferuje swoim klientom indywidualne podejście, szybkie terminy realizacji, elastyczność oraz kompleksowe, trwałe nadruki. Bezpłatne prezentacje produktów można oglądać w showroomie marki, w którym znajdują się między innymi produkty włoskiej firmy ERREA - PIKO-SPORT jest ich certyfikowanym dystrybutorem. Produkty ERREA posiadają certyfikat Oeko-Tex, który gwarantuje, że przy produkcji tych tkanin nie są wykorzystywane żadne toksyczne i rakotwórcze substancje.