Zamknij
REKLAMA

Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Perfect przestaje grać

Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Perfect przestaje grać
  • czwartek  listopada, 19:00
  • 20.11.2020
  • ERGA Arena
Dziś, 7 października odbyła się premiera radiowa pożegnalnego utworu Perfectu pt. „Głos” , zostanie on wydany na płycie CD przez Agora Muzyka jako edycja kolekcjonerska numerowana, w ilości jedyne 500 egzemplarzy, a jego premiera będzie mieć miejsce 14 października.

Dwadzieścia przebojów, w tym połowa naprawdę wielkich, pokoleniowych, ponad sto minut rasowego rockowego grania i spora dawka nostalgii, ale bez taniej ckliwości – tak w skrócie można podsumować ostatni w historii koncert Perfectu w Warszawie. Żegnający się z fanami zespół, świętujący jednocześnie 40-lecie istnienia, bardzo mocno wziął sobie do serca przesłanie z utworu „Niepokonani”: „Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść” – nie tylko „kiedy”, ale i „jak”, bo zrobił to na zdecydowanie najwyższym poziomie.

Teraz Perfect jest również po koncercie w Krakowie, a przed nami jeszcze 4 pożegnalne rockowe spotkania z fanami.

Wrocław. 22.10. czwartek, 19:00. Hala Stulecia.

Gliwice. 31.10. sobota, 19:00. Arena Gliwice.

Gdańsk. 20.11. piątek, 19:00. ERGO ARENA.

Poznań 10.12. czwartek, 19:00.

Grzegorz Markowski o zakończeniu kariery wokalisty Perfectu poinformował pod koniec zeszłego roku. Zadeklarował, że nadszedł czas na karierę solową. Kolegom z zespołu dał wolną rękę mówiąc: „Ja po prostu przestaję funkcjonować w takim tempie. Tak, może pojawić się nowy wokalista albo kilku”. Póki co jednak nie będzie Perfectu z nowym wokalistą. Reszta muzyków zespołu podjęła decyzję o zakończeniu grania. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych przestaje istnieć.

"Wokół nas tzw. niekończących się tras pożegnalnych jest przecież bez liku. A gdyby tę scenę opuścili? Gdyby zeszli z niej na zawsze? Zostaną piosenki. Niezależnie od pory roku, klimatu, długości geograficznej, sytuacji politycznej. To one zostaną w naszych głowach, a my pozostaniemy wierni Perfectowi. A zatem, niezależnie od tego, czy żegnają nas, bo już wiedzą, że się nie spotkamy, czy też przyjdzie jeszcze czas, by spotkać ich gdzieś na muzycznym rozdrożu — bądźmy z nimi w tej trasie. A potem powiedzmy sami do siebie — mieliśmy szczęście widzieć Perfect na żywo! Kto wie, może ostatni raz.” - oświadczyła ATMA, firma organizująca koncerty Perfectu.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku, który powstał do utworu:„GŁOS” – muz. D. Kozakiewicz, sł. B. Olewicz

Zespół Perfect w składzie:

Grzegorz Markowski – wokal

Dariusz Kozakiewicz – gitara

Jacek Krzaklewski – gitara

Piotr Urbanek – gitara basowa

Piotr Szkudelski – perkusja

Koncert, który miał się odbyć w Gdańsku 19.06.2020r. jak wszystkie inne z pożegnalnej trasy musiał być przeniesiony na jesień – wszyscy wiemy z jakiego powodu.

Nowy termin koncertu: 20 listopada 2020 r. godz.19:00, Gdańsk/Sopot Ergo Arena. Zakupione bilety zachowują swoją ważność i będą respektowane podczas wejścia na obiekt w nowej dacie wydarzenia. Osoby, które zdecydują się na ewentualny zwrot biletów, prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w którym dany bilet został zakupiony w celu uzyskania dalszych instrukcji. Licząc na Państwa wyrozumiałość mamy nadzieję, że koncert w Gdańsku/Sopocie, odbywający się w ramach pożegnalnej trasy koncertowej zespołu Perfect, będzie mógł w nowym terminie zostać zrealizowany bez przeszkód i przy Państwa licznym udziale. Jako Organizatorzy dołożymy wszelkich starań, aby przedsięwzięcie odbyło się na najwyższym poziomie, a przede wszystkim z zachowaniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa.” - brzmi komunikat firmy ATMA.


grudzień 2020


2.12 środa 23.12 środa
Międzypokoleniowa akcja świąteczna "Droga Pani Babciu! Drogi Panie Dziadku!"
5.12 sobota
Święto Hal Targowych
5.12 sobota
Mikołajki z PTTK
5.12 sobota 13.12 niedziela
II Ogólnopolski Tydzień Pisania Kartek Świątecznych
5.12 sobota
Usłysz Ocean online
5.12 sobota
4. Dni Muzyki Wokalnej w Gdyni
7.12 poniedziałek
Usłysz Ocean online