Zamknij
REKLAMA

Międzypokoleniowa akcja świąteczna "Droga Pani Babciu! Drogi Panie Dziadku!"

Międzypokoleniowa akcja świąteczna "Droga Pani Babciu! Drogi Panie Dziadku!"
  • wtorek 26 grudnia, 08:00
  • 2.12.2020 - 23.12.2020
  • Gdynia
Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek, Gdynia Rodzinna i Centrum Aktywności Seniora zapraszają do wspólnej akcji świątecznej „Droga Pani Babciu! Drogi Panie Dziadku!”.

Zachęcamy dzieci, aby wspólnie z rodzicami lub opiekunami napisały kartkę świąteczną lub list z życzeniami kierowany do osób starszych, które w tym roku będą spędzały Święta samotnie. Kilka ciepłych słów z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach i sprawi, że choć na chwilę zapomną o tym trudnym dzisiejszym świecie.

Życzenia należy rozpocząć słowami:„Droga Pani Babciu……”„Drogi Panie Dziadku …..”

Gotowe kartki, bez podawania adresów i innych danych osobowych, za wyjątkiem imienia autorki lub autora, należy przynieść do siedziby głównej Urzędu Miasta Gdyni znajdującego się przy ul. Piłsudskiego 52/54.

W drzwiach głównych jest czynna specjalna, całodobowa „wrzutnia” na korespondencję. Kartki mogą, ale nie muszą posiadać znaczka pocztowego. Decyzja należy do Państwa.

Wszystkie kartki i listy, które trafią do Urzędu do 23 grudnia do godz. 16:00, przekazane zostaną za pośrednictwem Centrum Aktywności Seniora do starszych samotnych osób w Gdyni.

Chętne przedszkola mogą pozyskać kartki świąteczne dystrybuowane przez Fundację Dbam o mój zasięg w ramach akcji "Idą Święta, nie o smsie lecz o kartce pamiętaj!" Kontakt do Fundacji na stronie https://idaswieta.com/ (koszt 1 pakietu kartek liczącego 50 sztuk to 7,38 pln brutto)

Regulamin akcji na stronie www.gdyniarodzinna.pl

Czekamy na wasze życzenia dla naszych Pań Babć i Panów Dziadków

(hs za: Gdynia Rodzinna)

styczeń 2021


26.01 wtorek
STYCZEŃ w Muzeum Miasta Gdyni
29.01 piątek
STYCZEŃ w Muzeum Miasta Gdyni

luty 2021


7.02 niedziela
List do czarnego Anioła