Zamknij
REKLAMA

[PRZENIESIONY KONCERT z 2021r.] Bars & Melody – Sadboi Tour

[PRZENIESIONY KONCERT z 2021r.] Bars & Melody – Sadboi Tour
  • niedziela 22 maja, 18:00
  • 13.04.2022
  • Klub Ucho
  • od 99 zł
Legendarny duet Bars and Melody powraca do Polski na pięć koncertów! Trasa promować będzie nowy album studyjny muzyków. Bars & Melody powracają do Polski! Trasa Sadboi Tour będzie promować nowy album popularnego duetu.

Brytyjski zespół to prawdziwe gwiazdy nowej generacji – ponad miliard wyświetleń wszystkich klipów, 3,4 mln subskrypcji na YouTube, 1,4 mln obserwujących na Instagramie, 1,1 mln fanów na Facebooku i ponad 200 mln wyświetleń ich pierwszego występu w brytyjskim „Mam talent!” – to właśnie to wydarzenie zapewniło Bars & Melody światowy rozgłos w 2014 roku.

Ich pierwsza płyta pokryła się platyną, a dwa kolejne krążki również cieszyły się olbrzymią popularnością.

Ostatnio wydany singiel „Lighthouse” to pokaz największych atutów Bars & Melody: świetne popowe bity, brytyjski swag i nietuzinkowe teksty.

Zagrają w Klubie Ucho

13 kwietnia 2022 | godz.: 18:00

Bars & Melody bilety

General Ticket - 99 PLN - Bilet upoważnia do wstępu na koncert

Regular VIP - 399 PLN  - ograniczona ilość biletów! Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na spotkanie z zespołem - Meet and greet (po spotkaniu Platinum VIP). Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spotkania z zespołem, mogą wykonać zdjęcie z zespołem (wykonane własnym telefonem/aparatem) jak również dostają specjalne pamiątki: opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą a także tabliczkę czekolady Bars and Melody.

Platinum VIP - 599 PLN - tylko 15 sztuk! Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na soundcheck i spotkania z zespołem. Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spędzenia czasu z zespołem, zobaczenia próby dźwięku, wykonania zdjęcia z zespołem (wykonane własnym telefonem/aparatem) jak również dostają specjalne pamiątki: opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą a także tabliczkę czekolady Bars and Melody.

BLACK TICKET - Bilet może zostać wylosowany w pakietach Regular VIP oraz Platinum VIP. Nie można go kupić. Bilet znajduje się w LOSOWO wybranej tabliczce czekolady po jednym dla pakietów Regular oraz Platinum na każdym koncercie w trasie. Black ticket upoważnia do spotkania z zespołem PO koncercie dla szczęśliwego posiadacza biletu BLACK TICKET oraz JEDNEGO znajomego. Na spotkaniu po koncercie można robić zdjęcia.

Tak było w "Mam talent", gdzie zaczęła się kariera chłopakówKup bilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/bars-and-melody/

(hs za: Ucho)

maj 2022


13.05 piątek 22.05 niedziela
Święto dokumentu #wGdyni już w maju

Święto dokumentu #wGdyni już w maju

13 maja 2022  - 22 maja 2022

Czytaj więcej
20.05 piątek 22.05 niedziela
Sentymentalna odsłona Gdyni na festiwalu Open House
22.05 niedziela
Maj w Muzeum Miasta Gdyni
22.05 niedziela
Roman Walczak na Open House Gdynia
25.05 środa
Maj w Muzeum Miasta Gdyni
28.05 sobota 29.05 niedziela
„Dar Młodzieży” wrócił do Gdyni i zaprasza na pokład