Zamknij
REKLAMA

niedziela, 01.03, godz. 16:00

PPNT

Bilety: 20 zł

9 LUTEGO 2020 – GORĄCE RYTMY I INSTRUMENTY PERKUSYJNE AMERYKI ŁACIŃSKIEJ

Ensemble de Percusión Costa Rica – UNED
Piotr Sutt, Bartłomiej Sutt – instrumenty perkusyjne
Gdańska Grupa Perkusyjna Jeunesses Musicales

W programie muzyka latynoamerykańska.

1 MARCA 2020 – PODRÓŻ DO MAGICZNEJ SKANDYNAWII

Polska Filharmonia Kameralna Sopot
Wojciech Rajski – dyrygent

W programie:
Dag Ivar Wirén – Serenada na smyczki op. 11
Edvard Grieg – Suita z czasów Holberga op. 40
Jan Sibelius – Andante festivo

29 MARCA 2020 – MÓJ JEZU, DOBRANOC… KONCERT NA WIELKI POST Z MUZYKĄ PASYJNĄ J. S. BACHA

Anna Fabrello – sopran
Jakub Monowid – kontratenor
Chór i orkiestra Cappelli Gedanensis
Przemysław Fiugajski – dyrygent

W programie arie i chorały z Pasji wg św. Jana i Pasji wg św. Mateusza.

10 MAJA 2020 – KONCERT NA GITARĘ, AKORDEON I ORKIESTRĘ SMYCZKOWĄ

Paweł Zagańczyk – akordeon
Bartosz Paprot – gitara
Orkiestra kameralna TriCity
Ariel Ludwiczak – dyrygent

W programie:
A. Piazzolla – Koncert podwójny na gitarę i akordeon
H. M. Górecki – Koncert na klawesyn op. 40

7 CZERWCA 2020 – NAJWIĘKSZE PRZEBOJE OPERY, OPERETKI, MUSICALU

Bellcanti
Orkiestra Kameralna PROGRESS
Szymon Morus – dyrygent

W programie m.in. C. Velázquez – Bésame mucho / G. Puccini – O mio babbino caro z opery Gianni Schicchi / L. Bernstein – I feel pretty z musicalu West Side Story / A.L. Weber – Memory z musicalu Cats / L. Delibes – Duet kwiatów z opery Lakmé.


Wszystkie koncerty w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym
Aleja Zwycięstwa 96/98
budynek III – Centrum Konferencyjne, Sala C
Bilety: 20 zł

Start o godz. 16:00

 

(hs za: CK Gdynia)


niedziela29 marca

poniedziałek30 marca

wtorek31 marca

środa1 kwietnia

piątek3 kwietnia

sobota4 kwietnia

niedziela5 kwietnia

poniedziałek6 kwietnia

wtorek7 kwietnia

środa8 kwietnia

wtorek14 kwietnia

środa15 kwietnia

czwartek16 kwietnia

piątek17 kwietnia

sobota18 kwietnia

niedziela19 kwietnia

wtorek21 kwietnia

czwartek23 kwietnia

piątek24 kwietnia

sobota25 kwietnia

niedziela26 kwietnia

środa29 kwietnia

sobota9 maja

niedziela10 maja

poniedziałek11 maja

czwartek14 maja

sobota16 maja

niedziela17 maja

sobota23 maja

niedziela24 maja

poniedziałek25 maja
© mlodagdynia.pl | Prawa zastrzeżone