Zamknij
REKLAMA

niedziela, 29.03, godz. 16:00

PPNT

Bilety: 20 zł

9 LUTEGO 2020 – GORĄCE RYTMY I INSTRUMENTY PERKUSYJNE AMERYKI ŁACIŃSKIEJ

Ensemble de Percusión Costa Rica – UNED
Piotr Sutt, Bartłomiej Sutt – instrumenty perkusyjne
Gdańska Grupa Perkusyjna Jeunesses Musicales

W programie muzyka latynoamerykańska.

1 MARCA 2020 – PODRÓŻ DO MAGICZNEJ SKANDYNAWII

Polska Filharmonia Kameralna Sopot
Wojciech Rajski – dyrygent

W programie:
Dag Ivar Wirén – Serenada na smyczki op. 11
Edvard Grieg – Suita z czasów Holberga op. 40
Jan Sibelius – Andante festivo

29 MARCA 2020 – MÓJ JEZU, DOBRANOC… KONCERT NA WIELKI POST Z MUZYKĄ PASYJNĄ J. S. BACHA

Anna Fabrello – sopran
Jakub Monowid – kontratenor
Chór i orkiestra Cappelli Gedanensis
Przemysław Fiugajski – dyrygent

W programie arie i chorały z Pasji wg św. Jana i Pasji wg św. Mateusza.

10 MAJA 2020 – KONCERT NA GITARĘ, AKORDEON I ORKIESTRĘ SMYCZKOWĄ

Paweł Zagańczyk – akordeon
Bartosz Paprot – gitara
Orkiestra kameralna TriCity
Ariel Ludwiczak – dyrygent

W programie:
A. Piazzolla – Koncert podwójny na gitarę i akordeon
H. M. Górecki – Koncert na klawesyn op. 40

7 CZERWCA 2020 – NAJWIĘKSZE PRZEBOJE OPERY, OPERETKI, MUSICALU

Bellcanti
Orkiestra Kameralna PROGRESS
Szymon Morus – dyrygent

W programie m.in. C. Velázquez – Bésame mucho / G. Puccini – O mio babbino caro z opery Gianni Schicchi / L. Bernstein – I feel pretty z musicalu West Side Story / A.L. Weber – Memory z musicalu Cats / L. Delibes – Duet kwiatów z opery Lakmé.


Wszystkie koncerty w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym
Aleja Zwycięstwa 96/98
budynek III – Centrum Konferencyjne, Sala C
Bilety: 20 zł

Start o godz. 16:00

 

(hs za: CK Gdynia)


poniedziałek25 maja

wtorek26 maja

środa27 maja

czwartek28 maja

piątek29 maja

sobota30 maja

niedziela31 maja

poniedziałek1 czerwca

wtorek2 czerwca

czwartek4 czerwca

sobota6 czerwca

niedziela7 czerwca

poniedziałek8 czerwca

sobota13 czerwca

niedziela14 czerwca

poniedziałek15 czerwca

sobota20 czerwca

poniedziałek22 czerwca

wtorek23 czerwca

czwartek25 czerwca

piątek26 czerwca

sobota4 lipca

sobota18 lipca

piątek24 lipca