Zamknij
REKLAMA

czwartek, 27.02, godz. 10:00

Muzeum Emigracji

Bilety: 10 zł

Mamo, tato - poszukujesz kreatywnych sposobów spędzania czasu z brzdącem? Zapraszamy na angażujące zmysły warsztaty dla dzieci do 3 lat. Spotkajmy się w przyjaznej przestrzeni, odpowiadającej na potrzeby najmłodszych.

Warsztaty sensoryczne dla rodziców z dziećmi w wieku 0 - 3 lat

Podczas warsztatów przekonany się, że niepozorne rzeczy codziennego użytku w rękach dzieci i rodziców mogą stać się fantastycznym materiałem do zabawy i narzędziem poznawczym. W końcu wszystko co nas otacza ma zapach, smak, formę, teksturę, określony stan skupienia (często zmienny) i może wydawać dźwięki. Sprawdzimy, jak w łatwy sposób rozwijać dziecięcą wyobraźnię i zwalczać domową nudę.

Ważna informacja dla brzdąców – hałas i bałagan dozwolone!

Ważna informacja dla rodziców – kawa, herbata i przestrzeń do wymiany doświadczeń zapewniona!

Zapisy: [email protected] Prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu opiekuna oraz termin warsztatów. Koszt: 10 zł za jedne zajęcia, rodzeństwo +5 zł. Opiekunowie uczestniczą bezpłatnie.

Subskrybuj wydarzenie na FB, żeby być zawsze na bieżąco: https://www.facebook.com/events/588356791949196/

Jeżeli nie udało Ci się zapisać na nasze cykliczne warsztaty Brzdące 1,2,3 wkraczają do gry, w wybrane czwartki będzie na Was czekać specjalna strefa przy Sali Małego Podróżnika. Jest to przestrzeń, w której spotkacie się i w swobodnej atmosferze porozmawiacie z innymi rodzicami przy kawie i herbacie. Wstęp wolny.

Zapraszamy w godzinach 10.00-14.00 we wszystkie czwartki, w których odbywają się warsztaty Brzdące 1,2,3 wkraczają do gry. W te dni opiekunowie dzieci w wieku 0-3 na hasło Brzdące + będą mogli zakupić dla siebie bilet ulgowy na wystawę stałą.


niedziela31 maja

poniedziałek1 czerwca

wtorek2 czerwca

czwartek4 czerwca

sobota6 czerwca

niedziela7 czerwca

poniedziałek8 czerwca

sobota13 czerwca

niedziela14 czerwca

poniedziałek15 czerwca

sobota20 czerwca

poniedziałek22 czerwca

wtorek23 czerwca

czwartek25 czerwca

piątek26 czerwca

sobota4 lipca

sobota18 lipca

piątek24 lipca