Zamknij

sobota, 16.05, godz. 10:00

PPNT

Bilety: 68 zł

Zapraszamy dzieci w podróż do Świata Nauki, która odbywa się na Akademii EXPERYMENTU. Wykłady Akademii EXPERYMENTU prowadzone są przez wykładowców akademickich oraz entuzjastów nauki, którzy potrafią swą wiedzą zaciekawić. Akademia EXPERYMENTU to seria wykładów przeznaczonych dla dzieci w wieku 6 - 12 lat.

Tu można się zapisać: 

Sprzedaż biletów została uruchomiona dziś, w czwartek, 20 lutego o godz. 8.00 na stronie https://bilety.experyment.gdynia.pl/

Wykłady odbędą się:

7 MARCA 2020

„Jak zostać Kopernikiem?” - prowadzenie Jerzy Rafalski, astronom z Centrum Popularyzacji Kosmosu "Planetarium - Toruń", który przybliżaniem kosmosu dzieciom i dorosłym zajmuje się od ćwierć wieku.

18 KWIETNIA 2020
„Od kreski do arcydzieła” - prowadzenie Wiktoria Wysocka, artystka, projektantka grafiki użytkowej, absolwentka gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych.

16 MAJA 2020
„Zdobywamy Mount Everest” - prowadzenie Monika Witkowska, podróżniczka, zapalona żeglarka, miłośniczka gór. Zdobyła Koronę Ziemi (najwyższe szczyty wszystkich kontynentów) i trzy ośmiotysięczniki (Everest, Manaslu i Lhotse).

6 CZERWCA 2020
„Fizyka superbohaterów” - prowadzenie dr hab. Wiesław Laskowski, prof. UG z Instytutu Fizyki Teoretycznej i Astrofizyki, Prodziekan ds. Nauki i Rozwoju Wydziału Matematyki, Fizyki
i Informatyki, popularyzator nauki.

 

(hs za : Experyment)


poniedziałek1 czerwca

wtorek2 czerwca

czwartek4 czerwca

sobota6 czerwca

niedziela7 czerwca

poniedziałek8 czerwca

sobota13 czerwca

niedziela14 czerwca

poniedziałek15 czerwca

sobota20 czerwca

poniedziałek22 czerwca

wtorek23 czerwca

czwartek25 czerwca

piątek26 czerwca

sobota4 lipca

sobota18 lipca

piątek24 lipca