Zamknij
REKLAMA

poniedziałek, 02.03, godz. 08:30

Basen Witomino

Bilety: wstęp wolny

Dwudniowe zawody pływackie reprezentacji gdyńskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Eliminacje do Mistrzostw Województwa Pomorskiego.

Harmonogram
poniedziałek, 2 marca 2020
08:30 – 11:30
Igrzyska Dzieci i Młodzieży - Chłopcy

wtorek, 3 marca 2020
08:30 – 11:30
Igrzyska Dzieci i Młodzieży - Dziewczęta
12:00 – 15:00
Licealiada

 

Kryta pływalnia Szkoły Podstawowej Nr 12, Gdynia, ul. Stawna 4-6,

Organizatorem jest Klub Sportowy Delfin Gdynia.

 

Igrzyska Dzieci:
W zawodach startują zespoły szkolne – reprezentacja liczy 6 zawodników z roczników 2007 i młodsi, osobno chłopcy osobno dziewczynki
1. Sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym
2. Wyścigi indywidualne:
25 m stylem klasycznym - 1 zawodnik
25 m stylem dowolnym - 2 zawodników
25 m stylem motylkowym – 1 zawodnik
25 m stylem grzbietowym - 2 zawodników
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
W zawodach startują zespoły szkolne – reprezentacja liczy 6 zawodników z roczników 2005-2006, osobno chłopcy osobno dziewczynki
1. Sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym
2. Wyścigi indywidualne:
50 m stylem motylkowym - 1 zawodnik
50 m stylem grzbietowym - 2 zawodników
50 m stylem klasycznym - 1 zawodnik
50 m stylem dowolnym - 2 zawodników
 

Licealiada:
W zawodach startują zespoły szkolne – reprezentacja liczy maksymalnie 16 zawodników : 8 dziewcząt i 8 chłopców z roczników 2000 i młodsi:
1. Sztafety:
4 x 50 m stylem dowolnym chłopców
4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt
8 x 50 m stylem dowolnym – sztafeta mieszana
2. Wyścigi indywidualne:
100 m. stylem zmiennym – 1 zawodnik
100 m stylem klasycznym - 1 zawodnik
100 m stylem grzbietowym - 1 zawodnik
100 m stylem dowolnym - 1 zawodnik
50 m stylem motylkowym - 1 zawodnik
50 m stylem grzbietowym - 1 zawodnik
50 m stylem klasycznym - 1 zawodnik
50 m stylem dowolnym - 1 zawodnik


niedziela31 maja

poniedziałek1 czerwca

wtorek2 czerwca

czwartek4 czerwca

sobota6 czerwca

niedziela7 czerwca

poniedziałek8 czerwca

sobota13 czerwca

niedziela14 czerwca

poniedziałek15 czerwca

sobota20 czerwca

poniedziałek22 czerwca

wtorek23 czerwca

czwartek25 czerwca

piątek26 czerwca

sobota4 lipca

sobota18 lipca

piątek24 lipca