Zamknij

wtorek, 03.03, godz. 08:30

Basen Witomino

Bilety: wstęp wolny

Dwudniowe zawody pływackie reprezentacji gdyńskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Eliminacje do Mistrzostw Województwa Pomorskiego.

Harmonogram
poniedziałek, 2 marca 2020
08:30 – 11:30
Igrzyska Dzieci i Młodzieży - Chłopcy

wtorek, 3 marca 2020
08:30 – 11:30
Igrzyska Dzieci i Młodzieży - Dziewczęta
12:00 – 15:00
Licealiada

 

Kryta pływalnia Szkoły Podstawowej Nr 12, Gdynia, ul. Stawna 4-6,

Organizatorem jest Klub Sportowy Delfin Gdynia.

 

Igrzyska Dzieci:
W zawodach startują zespoły szkolne – reprezentacja liczy 6 zawodników z roczników 2007 i młodsi, osobno chłopcy osobno dziewczynki
1. Sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym
2. Wyścigi indywidualne:
25 m stylem klasycznym - 1 zawodnik
25 m stylem dowolnym - 2 zawodników
25 m stylem motylkowym – 1 zawodnik
25 m stylem grzbietowym - 2 zawodników
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
W zawodach startują zespoły szkolne – reprezentacja liczy 6 zawodników z roczników 2005-2006, osobno chłopcy osobno dziewczynki
1. Sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym
2. Wyścigi indywidualne:
50 m stylem motylkowym - 1 zawodnik
50 m stylem grzbietowym - 2 zawodników
50 m stylem klasycznym - 1 zawodnik
50 m stylem dowolnym - 2 zawodników
 

Licealiada:
W zawodach startują zespoły szkolne – reprezentacja liczy maksymalnie 16 zawodników : 8 dziewcząt i 8 chłopców z roczników 2000 i młodsi:
1. Sztafety:
4 x 50 m stylem dowolnym chłopców
4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt
8 x 50 m stylem dowolnym – sztafeta mieszana
2. Wyścigi indywidualne:
100 m. stylem zmiennym – 1 zawodnik
100 m stylem klasycznym - 1 zawodnik
100 m stylem grzbietowym - 1 zawodnik
100 m stylem dowolnym - 1 zawodnik
50 m stylem motylkowym - 1 zawodnik
50 m stylem grzbietowym - 1 zawodnik
50 m stylem klasycznym - 1 zawodnik
50 m stylem dowolnym - 1 zawodnik


niedziela5 kwietnia

poniedziałek6 kwietnia

wtorek7 kwietnia

środa8 kwietnia

wtorek14 kwietnia

środa15 kwietnia

czwartek16 kwietnia

piątek17 kwietnia

sobota18 kwietnia

niedziela19 kwietnia

wtorek21 kwietnia

czwartek23 kwietnia

piątek24 kwietnia

sobota25 kwietnia

niedziela26 kwietnia

środa29 kwietnia

sobota9 maja

niedziela10 maja

poniedziałek11 maja

czwartek14 maja

sobota16 maja

niedziela17 maja

sobota23 maja

niedziela24 maja

poniedziałek25 maja

sobota30 maja
© mlodagdynia.pl | Prawa zastrzeżone