Zamknij
REKLAMA

Magda Kubicka w programie "Love me Tinder" - drugie granie

Magda Kubicka w programie "Love me Tinder"  - drugie granie
  • czwartek  września, 18:03
  • 24.09.2020
  • Gdynia
Bilety na godzinę 20:03 zostały wyprzedane więc dla tych którym się nie udało kupić biletów organizujemy drugi termin tego samego dnia!Magda Kubicka ze swoim najnowszym programem!!!

"Love me Tinder" - to najnowszy program Magdy Kubickiej. Po pierwszym "Nie o taką Polskę walczyłam" Magda dołączyła do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperek, a jej komedia została doceniona przez tysiące fanów. Z nowego programu dowiecie się między innymi jak to jest grać dla dekarzy, rozmawiać z pijanym ślusarzem i mieć szalonego ginekologa, który kojarzy cię z internetu. Magda poruszy ważną kwestię znieczulicy społecznej i oszczędzania na emeryturę. Opowie też, jak jeździ jej się autem, skoro jakimś cudem udało jej się mieć prawko. Czy będzie coś o babci? Nie może nie być! Czy będzie coś o ludziach, którzy jej nie lubią? No pewnie! Czy będzie Tinder? Przyjdźcie, a się przekonacie! Imprezę poprowadzą: Waber and Natan.* Impreza przeznaczona dla osób pełnoletnich. 

* Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione

* Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilety.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

październik 2020


4.09 piątek 31.01 niedziela
Carboland. Nowa wystawa w Muzeum Emigracji

Carboland. Nowa wystawa w Muzeum Emigracji

4 września 2020  - 31 stycznia 2021

Czytaj więcej
27.10 wtorek
PAŹDZIERNIK w Muzeum Miasta Gdyni
30.10 piątek
PAŹDZIERNIK w Muzeum Miasta Gdyni

listopad 2020


29.11 niedziela
Fado

Fado

29 listopada 2020 

Czytaj więcej

grudzień 2020