Zamknij
REKLAMA

8. Rekolekcje dla muzyków

8. Rekolekcje dla muzyków
  • czwartek  września, 08:00
  • 26.09.2020
  • Parafia Świętego Mikołaja
Muzycy, wokaliści, prowadzący schole, chóry i zespoły oraz wszyscy posługujący muzycznie na Bożą chwałę!Serdecznie zapraszamy Was na Rekolekcje dla muzyków z elementami warsztatowymi, które odbędą się w terminie 25 - 27 września 2020 r. w parafii pw. św. Mikołaja w Gdyni-Chyloni.

Ruszyły zapisy, zapraszamy Was na: http://trojmiejskieuwielbienie.pl/zapisz-sie-na-8-rekolekcje-dla-muzykow/

Jest Ci szczególnie bliska muzyczna forma modlitwy? Zależy Ci na tym, by nieustannie podnosić i doskonalić poziom muzyki granej w Kościele? Posiadasz talent muzyczny, który chcesz rozwijać? Chcesz umacniać ducha? Aktywnie angażujesz się lub chciałbyś angażować się w animację muzyczną różnych przedsięwzięć chrześcijańskich?

Nasze Rekolekcje to świetny czas na przystopowanie i oddanie swego talentu Temu, który nam go ofiarował. To miejsce, w którym można spotkać około 90 muzyków grających na Chwałę Bożą. To możliwość regeneracji duchowych sił i motywacji lub możliwość napędzenie się w tym, co już robisz. To czas zainspirowania się muzycznie, jak i duchowo. Czas wspólnej modlitwy, warsztatów, dzielenia się doświadczeniami, poszerzenia wiedzy.

To już 8. edycja wydarzenia. W ubiegłych latach  gościliśmy m.in. takich muzyków jak:  Aga Musiał, Małgorzata Hutek, Olga Boczar, Kuba Tomalak, Fisheclectic, Kuba Kornacki, ks. Piotr Daszkiewicz, Cezary Paciorek.

Tegorocznymi gośćmi rekolekcji są: Paweł Wszołek & Paweł Augustyn - członkowie zespołu PAW. Sylwetki Pawłów szczegółowo przybliżone są w postach w wydarzeniu, tutaj kilka słów o samym zespole:

PAW. Skradziony symbol chrześcijaństwa. W pierwszych wiekach wierzono, że ciało pawia nie rozkłada się po śmierci. Dlatego był symbolem zmartwychwstania, odnowienia i nieśmiertelności. Dziś PAW brzmi pieśnią życia. Dźwiękami pełnymi chwały. Pięknem Stwórcy. Po prostu. Dla Niego.

 

Koszt udziału w rekolekcjach:

Pakiet I – 90 zł (w cenę wliczone: wszelkie niezbędne materiały, a także kawa, herbata, przekąski, kolacja w sobotę).

Pakiet II – 105 zł (zawiera w sobie Pakiet I + obiad w sobotę. Zapewnimy wybór dań uwzględniający różne diety).

Nocleg we własnym zakresie.

Zapraszamy wszystkie osoby powyżej 16. roku życia, obdarowane talentem muzycznym, muzyków profesjonalistów oraz amatorów.

październik 2020


4.09 piątek 31.01 niedziela
Carboland. Nowa wystawa w Muzeum Emigracji

Carboland. Nowa wystawa w Muzeum Emigracji

4 września 2020  - 31 stycznia 2021

Czytaj więcej
27.10 wtorek
PAŹDZIERNIK w Muzeum Miasta Gdyni
30.10 piątek
PAŹDZIERNIK w Muzeum Miasta Gdyni

listopad 2020


29.11 niedziela
Fado

Fado

29 listopada 2020 

Czytaj więcej

grudzień 2020