Zamknij
REKLAMA

Nieszpory Patriotyczne

Nieszpory Patriotyczne
  • czwartek  sierpnia, 17:00
  • 15.08.2020
  • Plac św. Jana Pawła - II (obok Bazyliki Morskiej)
15 sierpnia to data, która w tym roku ma szczególne znaczenie – setna rocznica upamiętniająca wielkie zwycięstwo i wielką ofiarę polskiego żołnierza, zwycięstwo odradzającej się II Rzeczypospolitej nad sowieckim najeźdźcą, zwycięstwo patriotyzmu nad totalitaryzmem,wreszcie zwycięstwo, które ocaliło od zagłady cywilizację europejską.

Idąc śladami tradycji rodzącej się razem z Niepodległą Stowarzyszenie Katolickie Amatorskie Centrum Kultury w Małym Kacku zaprasza na Nieszpory Patriotyczne – czyli koncert pieśni legionowych i patriotycznych, który odbędzie się 15 sierpnia w Gdyni na placu św. Jana Pawła II (obok Bazyliki Morskiej) o godzinie 17.00.

W koncercie wystąpią Katarzyna Bierecka (sopran) i Marcin Miloch (baryton) z towarzyszeniem autora aranżacji i instrumentalisty Cezarego Paciorka.

Koncert adresowany jest do odbiorców w każdym wieku, dziadków, rodziców, dzieci i wnuków, to zaproszenie zarówno do słuchania jak i wspólnego śpiewania.

Gdynia, 15 sierpnia, plac św. Jana Pawła II (obok bazyliki Morskiej) godz. 17.00 - to niepowtarzalna okazja to budowania więzi rodzinnych, tożsamości i poczucia wspólnoty narodowej.

Nie może Was tam zabraknąć!


styczeń 2021


21.01 czwartek
STYCZEŃ w Muzeum Miasta Gdyni
22.01 piątek
Teatr Muzyczny powita nowy rok online
23.01 sobota
Teatr Muzyczny powita nowy rok online
24.01 niedziela
Teatr Muzyczny powita nowy rok online
26.01 wtorek
STYCZEŃ w Muzeum Miasta Gdyni