Zamknij
REKLAMA

Fantastyczna pasja? Zgłoś się na Minicon

Fantastyczna pasja? Zgłoś się na Minicon
  • czwartek  listopada, 10:00
  • 6.11.2020
  • Gdynia
Miłośnicy fantastyki, komiksu, mangi i anime pilnie poszukiwani – Biblioteka Gdynia zbiera zgłoszenia od osób, które chcą współorganizować internetowy Pasja Minicon 2020. Możesz dać wykład, poprowadzić ciekawe warsztaty, zorganizować tematyczną dyskusję lub pochwalić się własną twórczością.

Zbliża się trzecia edycja Pasja Minicon – tym razem, ze względu na wyjątkowe okoliczności przenosi się w całości do internetu. Termin wydarzenia to 6 i 7 listopada tego roku (fani fantastyki powinni zapamiętać tę datę), ale już dziś organizator, Biblioteka Gdynia poszukuje pasjonatów, którzy chcą współtworzyć to wydarzenia.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia od osób, które chcą przeprowadzić prelekcję, panel lub warsztaty, a także od artystów i rękodzielników, którzy mają chęć zaprezentować prace w Wirtualnej Strefie Wystawców podczas Pasja Minicon 2020.

Karty zgłoszeniowe są dostępne w formie internetowego formularza.

Cała impreza będzie podzielona na bloki tematyczne, m.in. popkulturalny, literacki czy dalekowschodni – tak, aby definicja fana fantastyki maksymalnie się poszerzyła, zahaczając też o komiks, mangę i anime.

Pasja Minicon to konwent fantastyczny organizowany przez Bibliotekę Gdynia wraz z grupą inicjatywną Ratel Squad. Przewidywane atrakcje tegorocznej edycji online to m.in: prelekcje, panele i spotkania z autorami. Udział w imprezie będzie bezpłatny.

Można już dołączyć do facebookowego wydarzenia, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi Pasja Minicon.

(hs za: UM Gdyni)

grudzień 2020


2.12 środa 23.12 środa
Międzypokoleniowa akcja świąteczna "Droga Pani Babciu! Drogi Panie Dziadku!"
5.12 sobota
Święto Hal Targowych
5.12 sobota
Mikołajki z PTTK
5.12 sobota 13.12 niedziela
II Ogólnopolski Tydzień Pisania Kartek Świątecznych
5.12 sobota
Usłysz Ocean online
5.12 sobota
4. Dni Muzyki Wokalnej w Gdyni
7.12 poniedziałek
Usłysz Ocean online