Zamknij
REKLAMA

Polska scena polityczna. Teraźniejszość i przyszłość. 71 Salon Młodopolski im. Arama Rybickiego już 30 listopada

11:10, 28.11.2020 | hs za: Fundacja Arama
Skomentuj
REKLAMA

Fundacja im. Arkadiusza Rybickiego oraz Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski serdecznie zapraszają na 71 Salon Młodopolski im. Arama Rybickiego pt.Polska scena  polityczna. Teraźniejszość i przyszłość.

Zaproszenie przyjęli: dr Anna Materska-Sosnowska oraz prof. UJ  dr hab. Jarosław Flis

spotkanie poprowadzi Roman Daszczyński

Początek transmisji 30 listopada (poniedziałek) 2020r. o godz. 18.00.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miasta Sopotu

Partnerem wydarzenia jest portal Gdansk.pl

Ze względu na szczególną sytuację będą mogli Państwo uczestniczyć w wydarzeniu wyłącznie za pośrednictwem internetu i wziąć udział w dyskusji korzystając z Facebooka.

W drugiej części dyskusji zapraszamy do zadawania pytań na profilu Facebook Fundacji im. Arkadiusza Rybickiego

Transmisja na portalu www.gdansk.pl

oraz na profilach Facebook:

Fundacji im. Arkadiusza Rybickiego

Miasta Sopotu

Gdansk.pl

 

dr Anna Materska-Sosnowska - politolożka. Wykładowczyni i adiunkt w Katedrze Systemów Politycznych, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka Podyplomowego Studium Zagadnień Legislacyjnych Wydziału Prawa i Administracji UW. Członkini zarządu Fundacji Batorego.

prof. UJ  dr hab. Jarosław Flis - jest socjologiem zajmującym się komunikowaniem politycznym, w szczególności zaś jego społecznymi i instytucjonalnymi uwarunkowaniami. Jest autorem książek Złudzenia wyboru (2014) oraz Samorządowe public relations (2007). Ma w swoim dorobku współpracę z instytucjami publicznymi – od małych gmin do Sejmu, KPRM i Kancelarii Prezydenta RP. W latach 1993-1997 pracował jako rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Krakowa.

Roman Daszczyński  redaktor naczelny Gdańsk.pl - oficjalnego portalu Miasta Gdańska (od 2015 r.). Absolwent politologii na Uniwersytecie Gdańskim. Dziennikarzem został na początku lat '90, pracował kolejno: w Gazecie Gdańskiej, Dzienniku Bałtyckim, Gazecie Wyborczej; publikował też m.in. w Tygodniku Powszechnym. Trzykrotny laureat nagrody Grand Press w latach 2004, 2005 i 2008 (w sumie sześć nominacji do tej nagrody}. W 2005 i 2008 r. nominowany do nagrody im.Andrzeja Woyciechowskiego.

(hs za: Fundacja Arama)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA