Zamknij
REKLAMA

Przyjechali, nagrali teledysk i zostawili "syf"

13:47, 10.01.2021 | Piotr Głowacki/foto Fisher/FB
Skomentuj
REKLAMA

W przedostatni dzień starego roku zrobiło głośno i gwarno w parku rekreacyjnym w Miechucinie w gminie Chmielno. Pojawiły się gwiazdy disco polo, by nakręcić teledysk z udziałem detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, byłego posła na Sejm RP.

Teren parku stał się planem zdjęciowym nowego teledysku Fishera, któremu w nagraniu towarzyszyli m.in. duet Andrzej Koziński z żoną Magdaleną.

W parku pojawili się również strażacy z OSP Miechucino, którzy zabezpieczali plan zdjęciowy. Ich obecność wynikała z tego, że w teledysku jest dużo ognia.

Nieoficjalnie wiemy, że utwór nosi tytuł "Czy to jest możliwe?". Premiera jest zaplanowana na 15 stycznia na godz. 17:15 w telewizji Polo TV.

I pewnie byłby to koniec informacji. Jednak kręcenie teledysków może mieć również swoje ciemne strony, a raczej brudne. Mieszkańcy nie są zadowolenie z wizyty gwiazd disco polo. Po nagraniu zostawiono nie lada bałagan. Ekipa kręcąca clip nie raczyła po sobie posprzątać, mimo wcześniejszych deklaracji.

Strażacy interweniowali u wójta Michała Melibrudy, który skontaktował się z wykonawcą i uzyskał deklaracje posprzątania parku.

 

(Piotr Głowacki/foto Fisher/FB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA