Zamknij
REKLAMA

Włamali się do domu w budowie w Czarnem, zostali złapani [ZDJĘCIA]

14:08, 22.06.2022 | hs za: Policja Człuchów
Skomentuj
REKLAMA

W ubiegły wtorek policjanci z Czarnego przyjęli zgłoszenie o włamaniu do domu w budowie i kradzieży narzędzi i materiałów budowlanych.

Wytypowali osobę mogąca mieć związek z tym włamaniem i jeszcze tego samego dnia zatrzymali 41-letniego mieszkańca Czarnego, który miał w domu część skradzionych przedmiotów.

Zatrzymali również wspólnika

Kryminalni z Człuchowa dzień później zatrzymali wspólnika 41-latka, 25-letniego mieszkańca gminy Człuchów.

Obaj usłyszeli już zarzut, za kradzież z włamaniem, grozi im teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Ukradzione przedmioty zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

Policjanci z Czarnego zostali powiadomieni w ubiegły wtorek (14 czerwca) o włamaniu w Czarnem do domu będącego w trakcie budowy i kradzieży z niego narzędzi i materiałów budowlanych na sumę ponad 3 tys. zł.

Funkcjonariusze podejrzewali o to włamanie 41-letniego mieszkańca Czarnego i jeszcze w tym samym dniu pojechali do niego. Mężczyzna nie spodziewał się wizyty policjantów i gdy tylko otworzy drzwi funkcjonariusze zauważyli w jego mieszkaniu przedmioty pochodzące z włamania. 41-latek został zatrzymany, szybko okazało się, że nie działał sam, a w domu jest tylko część skradzionych przedmiotów.

Następnego dnia kryminalni z Człuchowa zatrzymali drugiego podejrzanego o to włamanie, 25-letniego mieszkańca gminy Człuchów, odzyskali również resztę skradzionych przedmiotów. Obaj usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem i przyznali się do zarzucanego im czynu. 

Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli skradzione przedmioty.

Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

(hs za: Policja Człuchów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%