Zamknij
REKLAMA

Jeśli rozpoznajesz te osoby – zadzwoń na Policję

21.04, 16.09.2022 hs za: Policja Gdynia
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Chwarznie prowadzą czynności w sprawie kradzieży mienia. Do zdarzeń doszło w czerwcu 2022 r., a związek ze sprawami mogą mieć osoby, których wizerunki publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby z monitoringu, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Chwarznie prowadzą czynności w sprawie kradzieży mienia (portfel, pieniądze, paszport). Do zdarzeń doszło w czerwcu 2022 r. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawami mogą mieć osoby, których wizerunki publikujemy.

Policja poszukuje

Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą portfela z pieniędzmi w centrum handlowym przy ul. Wielkokackiej, do której doszło 3 czerwca 2022 r., ma około 40-50 lat, zarost na twarzy.

W dniu zdarzenia miał na sobie ciemny sweter, jasne jeansy, czarną czapkę z daszkiem, czarne buty sportowe z białą podeszwą, przewieszoną przez ramię czarną torbę.

Kobieta, która może mieć związek z kradzieżą portfela z pieniędzmi w centrum handlowym przy ul. Wielkokackiej, do której doszło 3 czerwca 2022 r. ma około 30-40 lat, ciemne włosy spięte z tyłu głowy.

W dniu zdarzenia miała na sobie białą kurtkę w nieregularne wzory w kolorze szarym i niebieskim, granatowe jeansy, białe buty sportowe, na głowie założone okulary przeciwsłoneczne, na lewym ramieniu torbę w kolorze czarnym.

Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą paszportu i pieniędzy, do której doszło 13 czerwca 2022 r. przy ul. Wiczlińskiej, ma około 40-50 lat, zarost na twarzy. W dniu zdarzenia miał na sobie ciemną bluzę, jasnoniebieskie jeansy, czapkę z daszkiem, okulary.

"Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn i kobietę z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Chwarznie pod nr tel. 47-74-21-655 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112."

- apeluje podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowy KMP w Gdyni.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%