Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
23:02, 05.04.2020
Od kilku dni na ulicach miasta jest więcej funkcjonariuszy, którzy oprócz patrolowania ulic dokonują również kontroli osób objętych kwarantanną. Takich osób jest na terenie Gdyni około tysiąca.
21:42, 05.04.2020
Gdyńscy Policjanci w obliczu wprowadzonych nowych obostrzeń intensyfikują działania związane z ograniczeniem rozprzestrzeniania się epidemii koronowirusa. Policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Miejskiej, Żandarmerii Wojskowej oraz Wojsk Obrony Terytorialnej patrolują miejsca objęte zakazem i wyciągają konsekwencje prawne do osób nie stosujących się do obowiązujących przepisów.
21:29, 05.04.2020
Policjanci garnizonu gdyńskiego wraz z funkcjonariuszami innych służb codziennie kontrolują czy mieszkańcy miasta stosują się do ograniczeń w związku z koronawirusem. Mimo rozprzestrzeniającej się epidemii i związanej z nią dodatkowych ograniczeń nadal można spotkać osoby,które lekceważą przepisy. Wczoraj na zamkniętym osiedlu zastano rodziców wraz z dwójką dzieci. Dorośli siedzieli na ławce natomiast dzieci bawiły się na przyrządach placu zabaw*.* Kobieta po wylegitymowaniu została pouczona i udała się z dziećmi do domu. Mężczyzna został przewieziony do komisariatu celem ustalenia tożsamości a następnie skierowano przeciwko niemu wniosek do sądu.
12:00, 03.04.2020
Pożar na Witominie - trwa przebudowa ul. Stawnej, w związku z budową zbiornika retencyjnego. Podczas robót prawdopodobnie przerwano rurę gazową. Doszło do eksplozji przy bloku przy ul. Stawnej 1, w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 12. Pracownikowi udało się wydostać z maszyny i dzięki temu przeżył.
20:25, 01.04.2020
W poniedziałek, 16 marca doszło do napadu w iście filmowym stylu na placówkę bankową przy al. Zwycięstwa w Gdyni. Mimo błyskawicznej policji i blokady dróg nie udało się wtedy zatrzymać sprawcy, który z miejsca przestępstwa oddalił się samochodem marki Honda Civic.
17:28, 01.04.2020
Komenda Miejska Policji w Gdyni apeluje do mieszkańców o pomoc w zlokalizowaniu podejrzanych o dokonanie kradzieży. Poszukiwanych jest kilka osób, które zostały nagrane przez monitoring w miejscach dokonania przestępstwa. Trochę się tego uzbierało. Poszukiwania świadczą o tym, że złodzieje upodobali sobie sklepy w Centrum Handlowym Riviera.
19:50, 31.03.2020
Każdego dnia policjanci w całym kraju wspierając służby sanitarne sprawdzają, czy osoby zakwalifikowane do kwarantanny respektują ciążący na nich obowiązek. Liczba osób, które powinny przebywać w wyznaczonym miejscu, z dnia na dzień rośnie. Niestety nie wszyscy rozumieją powagę sytuacji i narażają na ryzyko inne osoby. Wszyscy ci, którzy nie stosują się do przepisów obowiązujących w związku z epidemią, muszą się liczyć z poważnymi konsekwencjami prawnymi swoich zachowań. Policja kolejny raz apeluje o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń. W obecnej sytuacji, hasło #zostanwdomu ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa nas wszystkich.
20:07, 29.03.2020
Kreatywność oszustów w czasach pandemii koronawirusa nie zna granic Poczucie odpowiedzialności żołnierzy WOT za swoją małą Ojczyznę oraz zaufanie jakim darzeni są przez społeczeństwo próbowali wykorzystać nieuczciwi ludzie.
12:09, 26.03.2020
Okazuje się, że żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej, który źle poczuł się podczas wspólnego patrolu z funkcjonariuszami Policji z komisariatu Redłowo i trafił do Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku właśnie otrzymał wyniki testu na koronawirusa. Niestety, wynik jest pozytywny.
19:31, 25.03.2020
Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu, mł. asp. Michał Malek zatrzymał na gorącym uczynku mężczyznę, który na hali targowej w centrum miasta, próbował wyrwać kobiecie torebkę. Całe zajście widział przypadkowy świadek, który powiadomił Policję. Zatrzymanemu, 42-letniemu mężczyźnie, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA
10:09, 24.03.2020
Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności dotyczące kradzieży z włamaniem w dniu 06.03.2020 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń na Policję.
10:04, 24.03.2020
Oszuści, którzy wykorzystują koronawirusa, by wyłudzać dane albo pieniądze, będą blokowani. Ich strony będą zaś umieszczane na specjalnej liście ostrzeżeń, którą sprawdzić będzie mógł każdy obywatel. Tak zakłada porozumienie o współpracy z telekomami.
2
14:39, 23.03.2020
Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie brutalnego pobicia, do którego doszło dniu 19 stycznia 2020 roku. Jeśli rozpoznajesz osoby, których wizerunek zarejestrowano na zdjęciu, zadzwoń na Policję.
3
18:58, 19.03.2020
Pracownicy ZDiZ napracowali się. Oznakowali i zamknęli wszystkie place zabaw pozostające w gestii firmy. Są jednak w Gdyni osoby, które nie tylko nie potrafią uszanować pracy innych, ale i zalecenia mają głęboko gdzieś. Do tego grona nieodpowiedzialnych należy trójka nastolatek z Cisowej, które po zerwaniu taśmy weszły na plac zabaw (niekoniecznie dla nich przeznaczony również w okresie kiedy był normalnie czynny) i jak gdyby nigdy nic tam przebywały.
14:22, 18.03.2020
W Słupsku doszło do złamania zasad odbywania kwarantanny. Policjanci przeprowadzając kontrolę przekonali się, że jeden z mieszkańców Słupska nagminnie łamał zasady przebywania na kwarantannie.
REKLAMA
© mlodagdynia.pl | Prawa zastrzeżone