Zamknij

Śmierć na torach. Samobójstwo?

10:15, 07.02.2020 | hs/foto YT
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj przy stacji Gdynia Stadion doszło do tragedii. Na torach kolejowych siedziała kobieta. Maszynista nie zdążył wyhamować i kobieta poniosła śmierć na miejscu. Po wstępnych oględzinach można już postawić tezę, że specjalnie usiadła w tym miejscu, by kierujący pociągiem nie mógł zareagować i zatrzymać składu.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 16.20.

Do śmiertelnego wypadku doszło na wysokości stacji Gdynia Stadion – informuje asp. sztab. Jarosław Biały z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta siedziała na torach, a maszynista nie miał możliwości zatrzymania składu. Z dużym prawdopodobieństwem mieliśmy do czynienia z samobójstwem. Jednak dokładne okoliczności tego zdarzenia będzie ustalać prokuratorskie śledztwo.

Na miejsce zdarzenia przybył biegły lekarz, technicy policyjni i prokurator. Śledztwo w toku. Ma ono wykazać powód decyzji kobiety oraz czy była to jej indywidualne decyzja bez udziału osób trzecich.

Zdarzenie spowodowało opóźnienia w kursowaniu pociągów PKM na linii Gdynia Główna – Gdańsk Wrzeszcz.

Na FB SKM ukazał się komunikat: „Pociąg SKM 96232 relacji Gdynia Główna-Gdańsk Wrzeszcz, planowy odjazd o 17:11, jest opóźniony o około 15 minut. Z powodu wtargnięcia przechodnia pod pociąg Polregio na stacji Gdynia Stadion, na odcinku Gdynia Główna - Gdańsk Osowa ruch pociągów w obu kierunkach odbywa się po jednym torze. Utrudnienia mogą potrwać do 18.30.”

(hs/foto YT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz